› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Śmiertelne potrącenie pieszego

› policja ponad rok temu    17.09.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Śmiertelne potrącenie pieszego

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (16.09) około 19:30 na trasie Grajewo-Bogusze. Kierowca dostawczego peugeota potrącił 51-letniego pieszego, który zmarł w szpitalu. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że pieszy wtargnął pod samochód, był bez elementów odblaskowych i szedł prawą stroną jezdni.

Do zdarzenia doszło wczoraj (16.09.) około godziny 19:30 na drodze krajowej nr 65 na odcinku Grajewo-Bogusze. 66-letni kierujący samochodem dostawczym potrącił pieszego.

51-letni mieszkaniec Grajewa w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy wtargnął bezpośrednio przed jadący pojazd. Mężczyzna szedł niewłaściwą - prawą stroną jezdni oraz nie miał żadnych elementów odblaskowych. Kierowca pojazdu był trzeźwy

- czytamy w komukacie policyjnym.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Około 23:00 wpłynęło kolejne zgłoszenie o niebezpiecznym zachowaniu pieszego na drodze. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pieszy, idąc chwiejnym krokiem i bez odblasków, stwarza zagrożenie dla siebie i innych użytkowników dróg. Policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Okazało się, że 68-latek jest nietrzeźwy - miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna deklarował, że idzie do domu. Jak ustalili policjanci, miał do pokonania jeszcze ponad 20 kilometrów od miejsca, gdzie aktualnie się znajdował. Z uwagi na zagrożenie jego zdrowia i życia 68-latek został zatrzymany w komendzie do wytrzeźwienia, gdzie bezpiecznie spędził noc.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 4
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 33333
ponad rok temu 1
staruszek za kierownica to pewny wypadek.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.