› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Śmierć trzynastolatki

› policja ponad rok temu    13.01.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Śmierć trzynastolatki

Prokuratura Okręgowa w Elblągu, informuje, że w Prokuraturze Rejonowej w Nowym Mieście Lubawskim toczy się postępowanie przygotowawcze zmierzające do wyjaśnienia okoliczności oraz przyczyny śmierci 13 – letniej podopiecznej Domu Dziecka w Pacółtowie, której zwłoki ujawnione zostały 8 stycznia  w godzinach rannych w miejscowości Kurzętnik.

Z dokonanych w przedmiotowej sprawie wstępnych ustaleń faktycznych wynika, że

małoletnia po raz ostatni widziana była na terenie placówki wychowawczej, w której była umieszczona poprzedniego dnia w godzinach popołudniowych

- informuje Prokuratura Okręgowa w Elblągu.

W chwili obecnej w sprawie podejmowane są czynności procesowe zmierzające do szczegółowego wyjaśnienia przebiegu zdarzeń, które miały miejsce w czasie od opuszczenia przez małoletnią pokrzywdzoną Domu Dziecka w Pacółtowie do chwili jej śmierci.

Postępowanie przygotowawcze realizowane w przedmiotowej sprawie prowadzone jest w kierunku ewentualnego zaistnienia przestępstwa kwalifikowanego z art. 155 kodeksu karnego / nieumyślne spowodowanie śmierci /. Aktualnie śledztwo prowadzone jest w sprawie i żadnej osobie w związku z zaistniałym zdarzeniem nie zostały przedstawione zarzuty.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.