› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Śmierć małżeństwa podczas wyprawy na ryby

› policja 10 miesięcy temu    30.11.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Śmierć małżeństwa podczas wyprawy na ryby

Prokurator, policjanci, oraz strażacy pracowali na miejscu utonięcia małżeństwa w Jeziorze Zwiniarz w gminie Lubawa. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 67 - latkowie wybrali się na ryby. Gdy przez dłuższy czas nie było z nimi kontaktu rodzina poinformowała służby ratunkowe.

W sobotę (28.11) kilka minut przed godziną 20:00 oficer dyżurny iławskiej komendy policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu małżeństwa. Zgłaszający dodał, że prawdopodobnie popłynęli na ryby i od dłuższego czasu nie ma z nimi kontaktu. Policjanci oraz strażacy z powiatu iławskiego jak i nowomiejskiego natychmiast rozpoczęli poszukiwania 67-latków.

W trakcie czynności funkcjonariusze straży pożarnej w Jeziorze Zwiniarz odnaleźli ciało kobiety i mężczyzny. Okazało się, że jest to zaginione małżeństwo. Niestety nie udało się ich już uratować

- informuje policjant Iławy.

Czynności na miejscu tego tragicznego zdarzenia policjanci wykonywali pod nadzorem prokuratora, który polecił zabezpieczyć ciała w prosektorium. Teraz sekcja zwłok wyjaśnij jaka była dokładna przyczyna śmierci 67-latków, a śledczy ustalą okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.