› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Słoneczny Zakątek Dobrych Spotkań. Autostopem z Konradem Kosaczem

› zapowiedzi ponad rok temu    7.12.2012
Agata Mazurek
komentarzy 1 ocen 9 / 100%
A A A
Słoneczny Zakątek Dobrych Spotkań. Autostopem z Konradem Kosaczem fot. Konrad Kosacz

W czwartek 13 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy do Filii nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej na spotkanie w Słonecznym Zakątku Dobrych Spotkań z Konradem Kosaczem, który wielu osobom znany jest przede wszystkim jako doskonały fotoreporter. Tym razem Konrad opowie o innej swojej pasji – podróżach autostopem. Razem z Konradem przejedziemy przez Polskę, Czechy, Węgry, Serbię, Republikę Serbską, Bośnię, Chorwację i Włochy. Wstęp wolny.

Konrad Kosacz - obecnie fotoreporter i dziennikarz serwisu kultura.elblag.net. Fotografią zajmuje się od szkoły średniej. Od tego czasu także podróżuje autostopem. Mówi o sobie, że nie jest jakimś wielkim podróżnikiem, ale pociąga go odkrywanie nowych miejsc. Pomysł na podróżowanie autostopem, niechcący, podrzucił mu tata. - Wszystko przez Ojca, który najpierw naopowiadał o swoim jeżdżeniu, a potem zabronił podróżowania w ten sposób, tylko że było już za późno – mówi Konrad. Autostopem przejechał m.in. Norwegię, kraje byłej Jugosławii, Węgry, Czechy, no i Polskę. Podczas czwartkowego spotkania w Filii nr 6 Konrad opowie o podróży przez kraje byłej Jugosławii, którą odbył w listopadzie zeszłego roku. Na pewno zobaczymy też wiele ciekawych zdjęć, bo przecież wielu elblążanom Konrad znany jest przede wszystkim jako doskonały fotograf. Serdecznie zapraszamy!!!

Aleksandra Buła
Dział Komunikacji Społecznej
Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kamir
ponad rok temu ocena: 100%  1
ciekawe kto Wam teraz zrobi fotoreportaż z tego wydarzenia :P
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.