Śledztwo w sprawie pożaru, w którym zginęła jedna osoba
› policja |
ponad rok temu
14.01.2019 Grażyna Wosińska komentarzy 0 ocen 1 / 100% |
A A A |


Podczas pożaru budynku w Gładyszach, powiat braniewski, zginął mężczyzna. Miało to miejsce w grudniu ubiegłego roku. Nadal trwa śledztwo, które jest we wstępnej fazie.
W Gładyszach z 22 na 23 grudnia ubiegłego roku płonął budynek wielorodzinny. Z palącego się mieszkania strażacy wynieśli mężczyznę zatrutego czadem. Podczas gaszenia pożaru przez ochotników z Wilcząt i strażaków z Braniewa zauważono zwłoki.
W sprawie w dniu 27.12.2018r. zostało wszczęte śledztwo, w toku którego wyjaśniane są przyczyny i okoliczności w jakich doszło do pożaru.
Postępowanie pozostaje w toku we wstępnej fazie
- czytamy w bieżącym komunikacie Prokuratury Okręgowej w Elblągu.
Prokuratura Rejonowa w Braniewie nadzoruje postępowanie w sprawie, nikomu nie postawiono zarzutów.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |