› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Skradzione mercedesy, odzyskane przez Straż Graniczną

› bieżące godzinę temu    7.04.2026
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Skradzione mercedesy, odzyskane przez Straż Graniczną

Funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali dwa skradzione mercedesy.

3 kwietnia na przejściu granicznym w Bezledach do kontroli wjeżdżającego do Polski 49-letniego obywatela Rosji, funkcjonariusze odkryli, że jego Mercedes z 2015 roku został skradziony w Polsce w 2019 roku. Pojazd, o szacunkowej wartości 200 tys. zł, został zatrzymany. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

Tego samego dnia w Gołdapi funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali do kontroli drogowej Mercedesa z 2024 roku, którym kierował 48-letni obywatel Litwy. Ustalono, że auto warte około 300 tys. zł zostało skradzione w Szwecji w 2025 roku. W tej sprawie dalsze działania prowadzą policjanci z Ełku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.