› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

RPK czyli Bonus, Dudek i DJ Grubaz - relacja z koncertu w Energy Club

› relacje ponad rok temu    11.12.2012
Konrad Kosacz
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
RPK czyli Bonus, Dudek i DJ Grubaz - relacja z koncertu w Energy Club fot. Konrad Kosacz

Kolejny hip-hopowy skład zawitał do Elbląga. Tym razem w Energy Club, na zaproszenie Dobrej Bomby przyjechał RPK czyli Bonus, Dudek i DJ Grubaz.

Zanim rozpoczął się koncert, suportowali go elbląscy raperzy. Na scenie pokazali się Bitels i Pejker. Bitels zaprezentował nowe kawałki, które mają być wydane na płycie latem przyszłego roku. Poza nimi wystąpili także: Gedo/Łysy FRB, Kulson i Elciak (nowy nabytek z Malborka).

Przyznam, że koncert nie był powalający. Może dla fanów, którzy znają lokalne ekipy nie miało znaczenia, że na sali było słychać jeden wielki trzask. Już na ostatnim koncercie O.S.T.R. Suport był słabo nagłośniony, choć na samym Ostrym było już całkiem nieźle. Tym razem, cały koncert był źle przygotowany. Na sali brakowało podstawowego sprzętu nagłaśniającego. Choć publika dobrze się bawiła, to jednak ze strony organizatorów, niepoważne jest w ten sposób traktować zarówno słuchaczy, jak i muzyków. Brakowało miksera, odsłuchów, sprawnych przedłużaczy itp. Wszystko było improwizowane na ostatnią chwilę. Cały koncert odbył się przy trzeszczących mikrofonach i w plątaninie kabli. Choć organizatorzy przeprosili publiczność na Facebooku, to mam nadzieję, że następnym razem będą lepiej przygotowani. Publika na koncertach dopisuje, ale by tak było nadal, potrzeba dla niej trochę więcej szacunku. W Elblągu organizuje się niewiele imprez dla środowiska hiphopowego, a te, które są, mogłyby być przygotowane przynajmniej z minimum staranności.

Dobra Bomba działa od 2009 r., a imprezy hiphopowe organizuje od około półtora roku. Organizacja zajmuje się promowaniem muzyków i sportowców. Skupiają głównie artystów z kręgów hip-hopu, m.in. Bitels, Pejker, Elciak, Gedo/Łysy FRB, Palec. Dobra Bomba promuje także sportowców związanych z MMA, K1.

W czerwcu planowane jest wydanie płyty pod patronatem Dobrej Bomby. Na płycie Wixen, Fuso Dil Gang, Klipo KDZ, ARH, Kamyk. 

Zapraszam do obejrzenia relacji foto i video z koncertu.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.