Rozpoczynają się prace drogowe na ul. Okólnik
› bieżące |
10 godzin temu
17.06.2025 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 0 / 0% |
A A A |


Na gruntowej nawierzchni ul. Okólnik rozpoczną się roboty drogowe, w ramach których ułożona zostanie nowa nawierzchnia z płyt betonowych.
W związku z prowadzonymi pracami należy liczyć się z czasowymi utrudnieniami w ruchu oraz zmianą organizacji ruchu.
Dojazd do posesji
Dojazd będzie zapewniony przez cały okres realizacji inwestycji – w zależności od odcinka robót, od strony ul. Grunwaldzkiej lub ul. Dąbrowskiego.
Zakres zamykanych odcinków roboczych wyniesie około 50–70 metrów. Oznakowanie będzie na bieżąco przestawiane zgodnie z postępem prac.
Termin zakończenia robót
Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec sierpnia 2025 r.
Prosimy wszystkich uczestników ruchu o ostrożność oraz przestrzeganie oznakowania tymczasowego.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |