› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Rowery na rzece Elbląg

› bieżące 6 dni temu    5.08.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rowery na rzece Elbląg fot. MOSIR Elbląg

Wszystkie osoby, które lubią spędzać aktywnie czas na wodzie zapraszamy do spędzenia czasu na rowerach wodnych. Startujemy we wtorek, 9 sierpnia o godzinie 16:30. Na imprezę, która odbywa się w ramach Wakacji z MOSiR-em, zapiszecie się na miejscu w Przystani Grupy Wodnej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przystań nad rzeką Elbląg między mostami zwodzonymi będzie miejscem rekreacyjnego pływania rowerami wodnymi z elementami techniki sterowania. To będzie pierwsza edycja imprezy, zorganizowanej przez MOSiR w Elblągu i Grupę Wodną. Inicjatywa ta będzie miała charakter rekreacyjny i rodzinny. Podczas imprezy drużyny od 2 do 5 osób – tyle mieści się na rowerze wodnym – będą pływać po torze przeszkód omijając postawione na wodzie boje. Po ukończeniu niedługiego dystansu, każdy uczestnik zabawy otrzyma słodki upominek.

W imprezie mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu jej organizowania ukończyły 18 lat. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w imprezie wyłącznie pod opieką i bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. Zgłoszenia do imprezy „Tor przeszkód na rowerach wodnych” przyjmowane będą w dniu imprezy 9 sierpnia od godziny 16:00 w biurze zawodów na Przystani Grupy Wodnej, ulica Wybrzeże Gdańskie 12 (między mostami zwodzonymi). Szczegóły imprezy dostępne są w regulaminie, który znajduje się na stronie MOSiR.

Zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych imprezach, organizowanych w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.