› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Rowerowe spacery z leśnikiem

› bieżące 6 dni temu    11.10.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rowerowe spacery z leśnikiem fot. MOSIR Elbląg

Kontynuujemy nasz cykl popołudniowych przejażdżek po Bażantarni w towarzystwie leśnika. Ponownie spotykamy się we wtorek, 12 października o godzinie 17.00. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Rowerowe spacery z leśnikiem to impreza, podczas której będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi specjalisty z Nadleśnictwa Elbląg. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej (do 10 km/2 godziny) przejażdżki rowerowej (czasami będzie to spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica.

Podczas tego spaceru czeka na nas jazda szlakiem czerwonym w okolice Diabelskiego Kamienia. Potem będziemy się wspinać w kierunku szlaku zielonego, żeby przez GreenVelo dotrzeć do wiaty Wiktorówka. Na zakończenie obejrzymy „czarny zagajnik” i wrócimy pod siedzibę Nadleśnictwa Elbląg.

Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR. Z uwagi na coraz krótszy dzień i zapadające ciemności prosimy pamiętać o oświetleniu rowerowym przednim i tylnym.

Tekst i foto. MOSiR
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.