› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

komentowane

oceniane

Rosjanin przyłapany na gorącym uczynku

› bieżące 8 miesięcy temu    12.10.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rosjanin przyłapany na gorącym uczynku fot. W-MOSG

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi przyłapali na gorącym uczynku obywatela Rosji, który przepompowywał paliwo ze swojego auta celem odsprzedaży. Łącznie w garażu ujawniono ponad 600 litrów nielegalnego paliwa i 110 gramów marihuany.

Ujawnienie nielegalnych towarów miało miejsce 8 października w jednym z garaży na terenie powiatu gołdapskiego. Funkcjonariusze Straży Granicznej zauważyli wjeżdżający na posesję samochód osobowy marki mercedes. Po chwili  25-letni Rosjanin zaczął przepompowywać paliwo ze swojego auta. Funkcjonariusze SG ujawnili w garażu należącym do mieszkańca powiatu gołdapskiego ponad 600 litrów paliwa pochodzącego z przemytu oraz marihuanę. Susz roślinny w ilości 110 g o wartości ponad 4 tys. zł znajdował się w specjalnie przystosowanym namiocie do uprawy konopi indyjskich. Jak się okazało właściciel wynajmował garaż osobom trzecim.

Sprawa ma charakter rozwojowy, trwają czynności ustalenia sprawcy, który przechowywał nielegalne towary w garażu. Natomiast Rosjanin odpowie za przemyt paliwa.

W-MOSG

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.