› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

komentowane

oceniane

Robert Winnicki spotka się z elblążanami

› polityka 9 miesięcy temu    18.05.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 12 ocen 0 / 0%
A A A
Robert Winnicki spotka się z elblążanami

20 maja o godz. 18.00 w Hotelu Arbiter w Elblągu rozpocznie się spotkanie z Robertem Winnickim, prezesem Ruchu Narodowego, a jednocześnie posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz kandydatem Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego (w okręgu podlaskim i warmińsko-mazurskim).

Nie tak dawno Robert Winnicki (ur. 1985 r.) wskazał, że rzeczy, które niszczą i dewastują dzisiejszą Europę to przede wszystkim: marksizm kulturowy, niszczenie tożsamości płciowej, narodowej, religijnej oraz masowa imigracja. Według niego kwestią najistotniejszą, która leży w polskim interesie narodowym jest stoczenie i wygranie wojny kulturowej o tożsamość płciową, narodową i religijną każdego człowieka.

Spotkanie z Robertem Winnickim, prezesem Ruchu Narodowego

Hotel Arbiter

20 maja 2019 r., godz. 18.00

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

 • 10
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 7
  BRAK SŁÓW
Komentarze (12)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ taka prawda
9 miesięcy temu ocena: 80%  12
Mało mamy takich ludzi, człowiek na poziomie, no i prawdziwy patriota. Konkretnie wszystko dla Polski, wszystko dla Polaków.Oby częściej gościł w Elblągu.
~ POPIS STOP
9 miesięcy temu ocena: 80%  11
Właśnie wróciłem ze spotkania. Super gość.
~ POPIS STOP!
9 miesięcy temu ocena: 70%  10
Podczas obrad Sejmu głos zabrał lider Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki (Konfederacja). Domagał się przerwy w obradach i wyjaśnienia, dlaczego zdjęto projekt K’15 z porządku obrad. – To jest świadectwem tego, że PiS zamierza płacić Żydom ogromne roszczenia majątkowe, artykułowane w USA i Izraelu – powiedział Winnicki. Zaznaczał, że PiS boi się debaty tej sprawie. Wówczas prowadzący obrady Marszałek Marek Kuchciński wyłączył mu mikrofon, odebrał głos i nakazał opuszczenie mównicy. Gdy rośnie nacisk środowisk żydowskich a ambasador RP jest atakowany w Izraelu PiS dziś rano chyłkiem zdejmuje projekt ustawy o mieniu bezdziedzicznym z porządku dziennego! Ustawa nie rozwiązuje problemu ale oni boją się nawet debaty!#Konfederacja#NieDlaRoszczeń. Według informacji dostępnych wczoraj na stronie Sejmu, projekt ustawy K’15 miał być rozpatrywany w środę. W harmonogramie prac parlamentu napisano, że I czytanie powinno zacząć się o 16:30. Jednak dziś rano okazało się, że PiS zdjął projekt ustawy ws. roszczeń żydowskich z porządku obrad. O sprawie napisał m.in. poseł Rzymkowski. „Polska już nie na kolanach, tylko leży plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust” – napisał na Twitterze.
~ Ali Al Ahmadi
9 miesięcy temu ocena: 33%  9
Ten koleś przepracował w swoim życiu choć 1 dzień? O ile pamiętam wkręcił się w politykę zaraz po studiach jako gołod...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Albert Pierrepoint
9 miesięcy temu 8
Ali! Przeczytaj tyle książek co on. Ty tylko chyba rozrabiasz w majtkach! Ali! I oszczędź nasze kozy.
~ wkurzasz mnie
9 miesięcy temu ocena: 50%  7
Tak, pracował. Wystarczy chcieć to sprawdzić baranie... W 2004 roku rozpoczął studia politologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie nauki z powodu pracy musiał wielokrotnie je przerywać. Ostatecznie nie ukończył ich w ogóle. Pracował m.in. w biurze nieruchomości, handlował sprzętem biurowym i prowadził hotel.
~ Krzysztof M.
9 miesięcy temu ocena: 67%  6
To jeden z tych, który w 2008 r. krzyczał, że nie wyobraża sobie współpracy z Liroyem :)
~ Roman
9 miesięcy temu ocena: 50%  5
R. Winnicki to ten, który do Sejmu naszego dostał się z listy P. Kukiza. Oszukał go. No cóż, różnie można to komentować. Mnie przypomniało się powiedzenie: "Praktyka czyni mistrza, a w oszustwie, szczególnego mistrza".
~ ruhyh
9 miesięcy temu ocena: 36%  4
Bagno i dwa metry mułu...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Twój lekarz
9 miesięcy temu ocena: 71%  3
Przykro że tak o sobie mówisz.
~ Narodowiec
9 miesięcy temu ocena: 72%  2
Jedyny poseł który w sejmie walczy w interesie naszego kraju i jako jedyny dostrzega zagrożenia płynące z zagranicy (min. ustawa 447 w sprawie uroszczeń żydowskich)
~ POPIS STOP
9 miesięcy temu ocena: 85%  1
Właśnie jest marsz przeciw USTAWIE 447.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.