› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Relaks w fotelu masującym - odpocznij w zaciszu domowym

› bieżące 5 dni temu    15.09.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Relaks w fotelu masującym - odpocznij w zaciszu domowym

Obecnie wiele osób ma problemy z bolącym kręgosłupem. Przyczynia się do tego stres, praca przed komputerem i siedzący tryb życia. Rozwiązaniem tego problemu będzie zakup fotela masującego, dzięki czemu zyskasz osobistego masażystę we własnym domu. Z tego artykułu dowiesz się jakie korzyści przyniesie Ci posiadanie na własność takiego urządzenia.

Dla kogo dobry będzie fotel masujący

Czy spotkałeś się już z fotelem masującym? Jest to wyposażenie, jakie można spotkać w hotelach albo salonach SPA. Jednak fotele masujące sprawdzą się też w domowym zaciszu oferując relaks w domu bez wychodzenia do miejsc, które oferują usługi masażu.

Jeśli chcesz pozbyć się negatywnych emocji i osiągnąć wyższy stan relaksu to fotel masujący jest czymś stworzonym specjalnie dla Ciebie. Kolejną zaletą jest to, że odpowiedni masaż przyczynia się do polepszenia wyglądu sylwetki. Własny fotel do masażu pozwoli Ci zrelaksować się w każdej chwili. Już kilkuminutowy zabieg korzystnie wpływa na samopoczucie i pozwala uwolnić umysł od codziennych trosk. Korzystanie z fotela masującego to ulga dla pleców, ale z dobrodziejstw masażu skorzystają też Twoje lędźwie i pośladki.

fotel masujący od Rest Lords

Szeroki wybór foteli masujących zobaczysz na własne oczy gdy odwiedzisz salon wystawowy na Warmii i Mazurach. Odwiedź Olsztyn, by skorzystać z pomocy ekspertów, którzy na co dzień pracują z fotelami masującymi. Odpowiedzą oni na każde Twoje pytanie i pomogą Tobie wybrać model najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. W salonie jest możliwość osobistego wypróbowania masażu zapewnianego przez różne fotele, w tym również te z funkcją Zero Gravity. Można tam obejrzeć wszystkie fotele, które są dostępne w ofercie i wybrać najlepszy produkt, dzięki któremu poczujesz ukojenie w domowym zaciszu.

Fotele masujące z funkcją masażu stóp

Dobrze jest wybrać fotel masujący, który będzie wyposażony w masażer stóp. Dlaczego jest to korzystne rozwiązanie? Masując stopy będziesz korzystać z dobrodziejstw refleksoterapii. Jest to skuteczna i sprawdzona forma zarówno relaksu jak i terapii. Polega ona na masowaniu i uciskaniu punktów na stopach, nazywanych refleksami. Takie uciskanie wspomaga regenerację organizmu i reguluje jego zaburzone funkcje.

fotel masujący w domu

Twoje stopy na pewno będą Ci bardzo wdzięczne jeśli po całym dniu pracy zafundujesz im relaks w postaci masażu. Możesz regulować siłę nacisku, tak jak u profesjonalnego masażysty. Podnóżki, które odpowiadają za masaż stóp mogą być wyposażone zarówno w mechanizmy rolkowe jak i w poduszki powietrzne. Podnóżek wykonujący masaż stóp i łydek może być wyposażony w funkcję grzania, które sprawi, że masaż będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Gdzie szukać sprawdzonych foteli masujących

Czym kierować się przy wyborze foteli masujących? Na pewno istotna jest wysoka jakość wykonania. Zobacz czy odpowiada Ci materiał, z którego jest wykonany fotel do masażu, czy jest przyjemny w dotyku, bo na takim fotelu musisz czuć się wygodnie. Ważna jest też najnowsza technologia zastosowana w fotelach masujących. Dzięki temu będzie on wyposażony w różne programy do masażu, które pozwolą Ci skorzystać z różnych sposobów masażu oferowanych przez jedno urządzenie. Wybierz sprzęt dopasowany do Twojego wzrostu. Decydując się na zakup fotela masującego sprawdź modele, które będą dla Ciebie najlepsze.

fotel z masażem Massaggio

Fotel masujący jest ciekawym uzupełnieniem domowego wyposażenia. Zapewni relaks i ukoi Cię masażem po całym dniu ciężkiej pracy. Będzie najlepszym przyjacielem Twojego kręgosłupa, a dodatkowo rozluźni Twoje mięśnie. Bez względu na to czy wybierzesz programy automatyczne czy ręczne ustawienia fotel do masażu będzie Twoim osobistym masażystą dostępnym na każde zawołanie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.