› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

PWSZ w Elblągu. Informacja dotycząca zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym

› rozwój i edukacja ponad rok temu    16.09.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
PWSZ w Elblągu. Informacja dotycząca zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym

16 września 2020 r. PWSZ w Elblągu opublikowało ważną informację dotyczącą zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym 2020/2021.

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, zajęcia dydaktyczne będą prowadzone w sposób hybrydowy, tj. w trybie stacjonarnym i zdalnym. (Zarządzenie Nr 52/2020 Rektora PWSZ w Elblągu z dnia 16 września 2020 r.)

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne, zajęcia stacjonarne będą prowadzone w ograniczonym zakresie. Tryb stacjonarny dotyczy głównie zajęć praktycznych, na których konieczny jest bezpośredni kontakt z nauczycielem i/lub specjalistyczne oprzyrządowanie. Będą one prowadzone z zachowaniem reżimów sanitarnych, szczegółowo opisanych w odrębnym regulaminie.

Kształcenie zdalne będzie prowadzone w trybie synchronicznym (komunikacja online - dwustronna studentów z nauczycielem) na platformach MS Teams i Zoom. W ten sposób będą odbywały się wykłady, seminaria i wybrane ćwiczenia. Komunikacja asynchroniczna (offline) np. na platformie Moodle lub kanałach MS Teams, będzie wykorzystywana do udostępniania materiałów pomocniczych.

Na pierwszym roku studiów zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się 19.10.2020 r. W pierwszych trzech tygodniach będą dominowały zajęcia stacjonarne, umożliwiające poznanie uczelni i wstępną adaptację do studiów.

Szczegóły organizacyjne, uwzględniające specyfikę różnych kierunków studiów, będą opracowane przez dyrektorów instytutów i zamieszczone na stronie internetowej Uczelni.

Informacja dotycząca kwaterowania w Domu Studenckim

Studenci będą kwaterowani w pokojach dwuosobowych. Przy obsadzie pokoi będzie preferowane kryterium uczestniczenia studentów w tych samych grupach ćwiczeniowych lub wykładowych.

Źródło: PWSZ w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.