5 marca 2015 r. wicestarosta Zbigniew Lichuszewski uczestniczył w XIX Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich, odbierając z rąk Przewodniczącego Zarządu Związku puchar Laureata Rankingu Powiatów.
Powiat Elbląski już od kilku lat plasuje się w pierwszej dziesiątce plebiscytu: w edycji Rankingu 2012 – zajęliśmy VIII miejsce, w edycji 2013 – VII miejsce, a obecnie miejsce VI. Wskazuje to na wytrwałość w dążeniu władz Powiatu Elbląskiego do osiągania coraz lepszych not w funkcjonowaniu samorządu. To ogromny sukces niemożliwy do wykonania bez owocnej pracy pracowników starostwa i jednostek organizacyjnych powiatu elbląskiego. Puchar jest więc wyrazem podziękowania za ten trud.
Dziękuję wszystkim, którzy się do niego przyczynili.
Maciej Romanowski
Starosta Elbląski
|
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |