› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

„Przytul mnie” - najbardziej uroczy serial o misiach, jaki widzieliście (+wideo)

› zapowiedzi ponad rok temu    19.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
„Przytul mnie” - najbardziej uroczy serial o misiach, jaki widzieliście (+wideo) fot. nadesłane

„Przytul mnie” - najbardziej uroczy serial o misiach, jaki widzieliście. Już od 20 maja na Porankach o 10:30 Multikinie.

Tata Miś i Mały Miś. Żyją w lesie. Nigdy się nie nudzą, bo każdy dzień przynosi nową przygodę. Zapraszamy na najnowszy polski serial dla dzieci, jakiego jeszcze nie było!

Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.

Przytul mnie” to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący relację między ojcem
i synem. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między Tatą i Małym Misiem. Serial uczy dzieci i rodziców uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna serii:

https://www.youtube.com/watch?v=gtpDsGgPO68

Przytul mnie” to animowany serial 2D.

Reżyseria: Mateusz Jarmulski

Scenariusz: Bartosz Wierzbięta

na podstawie książki „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak (Wydawnictwo Ezop)

Ilustracje: Alicja Gapińska (Pigeon Studio)

Muzyka: Łukasz Targosz, Jacek Tarkowski

Piosenka tytułowa: Magda Grabowska-Wacławek

Produkcja: Animoon sp. z o.o.

Koprodukcja: Pigeon Studio, Studio Spot, LSW, Bartosz Wierzbięta

Film dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

BOHATEROWIE SERIALU

TATA MIŚ

Tata Miś to głowa rodziny. Jest opiekunem i najlepszym przyjacielem swojego synka. Każdego dnia pokazuje mu, co ciekawego kryje się w lesie. Tata Miś miewa momenty zawahania, ale zawsze znajduje właściwe wyjście z sytuacji. Wielbiciel miodu, długich popołudniowych drzemek i owoców leśnych. Nie spuszcza oka ze swojego syna.

MAŁY MIŚ

życzliwością traktuje innych mieszkańców lasu i niewiele jest rzeczy, których naprawdę się boi. Wpatrzony w swojego Tatę, Miś nadstawia uszu na każdą kolejną lekcję życia w lesie. Tak jak swój Tata uwielbia długi spokojny sen i przytulanie.

SŁONECZKO

Słoneczko spędza dni na niebie, skąd śledzi przygody mieszkańców lasu. Pracowicie pierze chmury, aby były śnieżnobiałe albo oddaje się słodkiemu nicnierobieniu. Gdy zbliża się zima i temperatura spada, Słoneczko zakłada czapkę i szalik, a potem wtula się w swoją chmurkę.

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

Poranki z „Przytul mnie” będą się odbywać od 20 maja o godz. 10:30 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilety w cenie 13,90 zł można nabyć w kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

Poranki” i oferta dla Przedszkoli

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” (minimalna grupa to 15 dzieci). Szczegóły: https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/moja-pierwsza-wizyta-w-kinie

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.