› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Przyprowadź auto do muzeum

› bieżące 2 miesiące temu    8.09.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Przyprowadź auto do muzeum fot. Nadesłane

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu zaprasza miłośników i właścicieli zabytkowych pojazdów na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 września, w godzinach od 11.00 do 14.00 na muzealnym dziedzińcu przy ul. Bulwar Zygmunta Augusta 11.

Mile widziane będą także motocykle i auta, zabytkowe lub takie, które z innych powodów są wyjątkowe i warte zaprezentowania. W wydarzeniu wezmą udział właściciele zabytkowych motocykli Junak M10, którzy gościć będą w najbliższy weekend w Elblągu.

Planują oni przejechać na swoich wyjątkowych jednośladach Wysoczyznę Elbląską i Mierzeję Wiślaną, a następnie zatrzymać się w muzeum. Spotkanie będzie doskonałą okazją do obejrzenia maszyn, podzielenia się doświadczeniami i wymiany myśli z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach.

Wydarzenie odbędzie się w ramach jubileuszowej 30. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa, która w tym roku organizowana jest pod hasłem „Połączeni dziedzictwem”.

Sednem tematu jest komunikacja, rozumiana jako możliwość przekazywania myśli i wiedzy, nawiązywania połączenia z członkami wspólnoty, także tego fizycznego, zapewnianego przez środki transportu.

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.