Przyłapali 31-latka jak przeglądał wnętrze auta, którego nie był właścicielem
› policja |
ponad rok temu
29.02.2016 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 2 / 100% |
A A A |


Policyjny patrol zatrzymał 31-letniego mężczyznę, który przeglądał zawartość wnętrza zaparkowanego na ul. Kowalskiej samochodu. Jak się okazało auto pozostawiono otwarte jednak z jego wnętrza nic nie zginęło. 31-latek po przesłuchaniu został zwolniony. Okoliczności zdarzenia będą badane przez policję.
Zdarzenie miało miejsce w niedzielę rano. Około godziny 9:15 dyżurny elbląskiej komendy odebrał zgłoszenie o tym, że do zaparkowanego na ul. Kowalskiej mercedesa wsiadł mężczyzna i „czegoś tam szuka”. Poinformowano jednocześnie, że nie jest on raczej właścicielem tego auta. Na miejsce przyjechał patrol, który zatrzymał mężczyznę. Okazał się nim być 31-letni, notowany już wcześniej mężczyzna. Policjanci ustalili także właściciela auta. Ten ostatni, oświadczył, że najprawdopodobniej nie zamknął swojego samochodu. Stwierdził również, że z wnętrza mercedesa nic nie zginęło. 31-letni mężczyzna został przewieziony do komendy i tam przesłuchany. Policjanci zbadają teraz okoliczności tego zdarzenia.
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |