› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Przyjemne z pożytecznym czyli taniec towarzyski

› rozrywka ponad rok temu    30.12.2016
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum CT "Promyk"

Chcesz być uniwersalny w tańcu? Potrafić zatańczyć eleganckiego walca i energiczną cha-chę? Pragniesz na parkiecie czuć się swobodnie i pewnie? Przyjdź na zajęcia z tańca towarzyskiego.

- Zabiegani i zabsorbowani codziennymi obowiązkami zazwyczaj nie mamy czasu dla siebie – mówi Joanna Karpiuk z „CT Promyk” – W okresie noworocznych postanowień, warto więc wygospodarować czas, w którym zadbamy o siebie, spędzimy inaczej czas ze swoim partnerem i dodatkowo zapewnimy sobie dużą dawkę aktywności i zabawy. To wszystko znaleźć można na kursie tańca towarzyskiego.

W Centrum Tańca „Promyk” kurs tańca towarzyskiego rozpoczyna się od 7 stycznia 2016 /sobota/ o godz. 16:00. Zajęcia realizowane będą raz w tygodniu po 2 godziny. Podczas zajęć pary poznają podstawowe kroki i figury tańców standardowych – (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep) oraz tańców latynoamerykańskich (rumba, samba, cha-cha, paso doble, jive).

Nowe umiejętności przydadzą się na każdej tanecznej imprezie. Walc angielski doskonale wygląda na oficjalnych balach, a kubańska cha-cha świetnie sprawdza się na imprezie domowej czy dyskotece. Dodatkowo taniec towarzyski jest bardzo różnorodny, każdy z tańców ma własną historię i odmienny charakter, dlatego zajęcia nigdy nie są nudne i monotonne.

W zajęciach udział wziąć mogą także pary przygotowujące się do ślubu. – Przed tym ważnym dla nich dniu udoskonalą swoje umiejętności taneczne aby zachwycić wszystkich gości – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk” - Dla nowożeńców oferujemy również zajęcia indywidualne. Instruktorzy nie tylko mogą nauczyć klasycznych tańców ale także stworzyć jedyną i niepowtarzalną choreografię dostosowaną do oczekiwań pary.
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.