› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Przyjechał nad morze. Dostał mandat i grozi mu do 3 lat odsiadki

› policja miesiąc temu    6.04.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 Przyjechał nad morze. Dostał mandat i grozi mu do 3 lat odsiadki

30-letni mężczyzna za złamanie zakazu przemieszczania się został ukarany mandatem karnym. Usłyszał również zarzuty za posiadanie narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa od soboty (4.04)  trwają na terenie powiatu nowodworskiego wzmożone kontrole, przede wszystkich tych, które łamią przepisy zakazu przemieszczania się. 

W Rybinie, policjanci z Gdańska zatrzymali 30-letniego mieszkańca województwa kujawsko – pomorskiego, przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyzna tłumaczył, że przyjechał nad morze, aby spacerować po plaży. 
Za złamanie zakazu przemieszczania się został ukarany mandatem 

- informują policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego

Zatrzymany mężczyzna poruszał się samochodem marki  Hyundai. W trakcie kontroli mężczyzna był nerwowy, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Nie mylili się. 

Przy 30-latku mundurowi znaleźli 3 gramy suszu roślinnego. Po przebadaniu testerem okazało się, że była to marihuana. W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego, od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań

- czytamy w komunikacie policji. 

Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy, a pojazd zholowano. 30-latek  noc spędził w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. 
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.