› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Przedszkole nr 10 w Elblągu. Patriotyczne przedstawienie w wykonaniu najmłodszych (+ zdjęcia)

› relacje 6 miesięcy temu    14.11.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Przedszkole nr 10 w Elblągu. Patriotyczne przedstawienie w wykonaniu najmłodszych (+ zdjęcia) fot. Marcin Mongiałło

W środę, 14 listopada, Przedszkolu nr 10 im. Małego Odkrywcy w Elblągu (przy ulicy Mącznej) odbyło się patriotyczne przedstawienie w wykonaniu dzieci, które stanowiło uroczystą inaugurację realizacji projektu „Patriotyzm w oczach dziecka”. Otrzymał on patronat honorowy prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego. 

W wydarzeniu wzięły udział dzieci z dwóch elbląskich przedszkoli – SP nr 10 i SP nr 19. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele władz miasta oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie (dyrektor Delegatury w Elblągu KO w Olsztynie Małgorzata Adamowicz). Gospodarzem uroczystości była dyrektor Przedszkola nr 10 w Elblągu pani Mirela Stróżowska oraz dyrektor Przedszkola Nr 19 w Elblągu pani Katarzyna Sokolnicka.

W projekcie „Patriotyzm w oczach dziecka” biorą udział również przedszkola: 4,8,17,23, 19 i 10 oraz Niepubliczne przedszkole "Dorotka" w Elblągu.

Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia. 

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 4
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (3)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ La Maniola
  6 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Delegacja była, nawet widać na zdjęciu kierownika Referatu Edukacji Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego - przedstawiciela Prezydenta Miasta Elbląga. Poza nawiasem Pani Dyrektor Delegatury też czasami wysyła swoich przedstawicieli, bo nie zawsze i wszędzie być może osobiście,. Przedstawicieli MEN od czasów Katarzyny Hall (samej minister) nikt w Elblągu nie widział!
  ~ KAT
  6 miesięcy temu ocena: 0%  2
  Brawo maluchy! Szkoda tylko że pan Prezydent po tym jak już wygrał wybory miał w nosie zaproszenie do przedszkola, na które wszyscy tak bardzo czekali, nawet delegacja nie przyszła wstyd .... Szacunek dla kuratorium i dla ministerstwa edukacji, nie zawiedliscie dzieci :)
  ~ TT
  6 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Brawo Maluchy! :) Super inicjtywa :)
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.