› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Przed nami Mistrzostwa Elbląga w Biegach na Orientację

› bieżące 2 miesiące temu    8.06.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przed nami Mistrzostwa Elbląga w Biegach na Orientację fot. Nadesłane

Nadchodzi czas na podsumowanie cyklu XIII Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Start ostatniej edycji połączonej z Mistrzostwami Elbląga zacznie się 11 czerwca (sobota) o godz. 10 na polanie z wiatami w Bażantarni. Na zawody zapisać się można drogą mailową, telefoniczną lub wyjątkowo na miejscu w biurze zawodów.

Biuro zawodów będzie znajdować się w wiacie Irenka na dużej polanie z wiatami w Bażantarni, przy ulicy Sybiraków. Zawody odbędą w formie scorelauf – zawodnik otrzymuje mapę z zaznaczonym startem i metą oraz punktami kontrolnymi, które musi zaliczyć. Kolejność potwierdzania punktów nie jest narzucona z góry.

Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację jest cykliczną imprezą organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia. Uczestnicy podczas całego cyklu odwiedzają wszystkie największe elbląskie parki oraz dzielnice Elbląga, poznając w ten sposób ciekawe miejsca w mieście i spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu. W zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy płeć. Można biegać indywidualnie, z rodziną, ze znajomymi czy z psem. Można też trasę przejść spacerem lub z kijkami.

A zasady są bardzo proste, ponieważ celem każdego uczestnika jest jak najszybsze pokonanie trasy poprzez odnajdywanie ukrytych w przestrzeni parku leśnego Bażantarnia punktów kontrolnych. W tym celu uczestnicy mają do pomocy szczegółową mapę.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać na niżej podany adres email: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu, lub numer telefonu: 662 290 857. Kategorie szkolne - w zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię zawodnika (zawodników przy zgłoszeniu zbiorowym), nazwę szkoły, do której uczęszcza i kategorię.

Kategoria kobiet, mężczyzn i open - tylko imię i nazwisko.

Kategoria rodzinna - imiona i nazwiska opiekunów i dzieci. Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu. Na zawody można się zapisać (wyjątkowo) również 15 minut przed startem imprezy. Regulamin i terminy biegów są dostępne na stronie MOSiR. Udział w biegach jest bezpłatny.

Tekst i fot. MOSiR
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.