› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Prognoza pogody. W okolicy Elbląga już wkrótce opady śniegu i silny wiatr!

› bieżące 8 miesięcy temu    29.11.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Prognoza pogody. W okolicy Elbląga już wkrótce opady śniegu i silny wiatr!

W piątek, 29 listopada 2019 r., w Elblagu ma być jeszcze relatywnie ciepło. Prognozy przewidują temperaturę oscylującą w granicach 8 stopni Celsjusza. W nocy z 29 na 30 listopada ma się jednak ochłodzić do około 4 stopni Celsjusza. Prawdopodobnie wtedy tez spadnie w okolicach Elbląga (na Wysoczyźnie Elbląskiej) pierwszy śnieg (z deszczem). 

Silny niż przesuwa się w kierunku naszego kraju z północnego-zachodu. Przyniesie ze sobą wiatr oraz deszcz, a także pierwsze opady śniegu. Największe zmiany ma przynieść w północnej i północno-wschodniej Polsce. W okolicach Trójmiasta, Elbląga, Olsztyna i Suwałk spodziewany jest silny wiatr i miejscami obfite opady śniegu (z deszczem).

W niedzielę śnieg z deszczem przewidywany jest także w innych miastach na terenie całej Polski. Jaka pogoda czeka nas w dniu 1 grudnia?

W niedzielę, jeśli sprawdzą się najnowsze wyniki modeli numerycznych powinniśmy zanotować więcej przejaśnień. Powietrze się w końcu oczyści za sprawą arktycznego powiewu z północy. Rano lokalnie może być ślisko na co zwracamy szczególną uwagę. Tam gdzie się wypogodzi temperatury spadną poniżej zera ( -1, -2 st. C). 

– prognozują redaktorzy portalu Info Meteo – Elbląg.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.