› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

komentowane

oceniane

Problemy z obsługą kadrową? Zdaj się na outsourcing!

› bieżące 7 miesięcy temu    14.03.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Problemy z obsługą kadrową? Zdaj się na outsourcing!

Rozwój firmy często wiąże się z rozlicznymi, dotąd nienapotykanymi przez nas problemami. Zdarza się, że miewamy kłopoty ze znalezieniem nowych odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, borykamy się z trudnościami dotyczącymi kolejnej lokalizacji dla naszego biznesu lub nie odnajdujemy się w miejscowym systemie płacowym. Jak poradzić sobie w tego typu sytuacjach? Postawmy na outsourcing!

Co zyskujemy?

Korzystając z pomocy z zewnętrznych firm zajmujących się dostarczaniem usług biznesowych dla przedsiębiorstw działających tak lokalnie, jak i globalnie zyskujemy przede wszystkim czas. Zlecając profesjonalistom formalności związane z ekspansją naszej działalności, możemy skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwoju. Jeśli pozwolimy, by odpowiednia firma outsourcingowa zajęła się administracją kadrową naszego przedsiębiorstwa, będziemy mieć pewność, że oddajemy je w najlepsze ręce. Do kogo powinniśmy się więc zwrócić? Jedną z najprężniej działających firm tego rodzaju jest TMF Group, która dzięki swoim świetnie wykwalifikowanym pracownikom zapewnia usługi najwyższej jakości. TMF Group może pochwalić się siecią biur w 83 krajach oraz zatrudnieniem ponad 7.000 specjalistów. Swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytymi na całym świecie na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat chętnie dzieli się z nowymi klientami.

Administracja kadrowa to już nie problem

Nierzadko dobrze zorganizowana obsługa kadrowa bywa trudnym wyzwaniem podczas  rozszerzania działalności naszej firmy. Aby uniknąć komplikacji, wystarczy zwrócić się do jednej z renomowanych firm doradczych. Polecana przez nas TMF Group oferuje szeroki wachlarz usług, wśród których znajdziemy pomoc przy organizacji administracji kadrowej. Zatrudnieni przez spółkę pracownicy specjalizują się w kwestiach obsługi płacowej w krajach na całym świecie. Oprócz tego zajmują się również doradzaniem w sprawach wniosków o wizy, zezwoleń na pracę oraz zezwoleń na pobyt. Główną zaletą ekspertów TMF Group jest ich świetne zorientowanie na lokalnych rynkach. Znają oni lokalne języki, przepisy, regulacje i na bieżąco śledzą wszelkie zmiany prawnych w danym kraju lub regionie. Jeżeli więc zastanawiamy się nad rozszerzeniem działalności naszej firmy na rynku polskim lub zagranicznym, zwróćmy się do TMF Group.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mikołaj
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
outsourcing, coooo ? "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają."
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.