› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Problemy z komunikacją autobusową w Elblągu. Ważne informacje!

› bieżące ponad rok temu    18.07.2019
Informacja prasowa
komentarzy 9 ocen 1 / 100%
A A A
Problemy z komunikacją autobusową w Elblągu. Ważne informacje! fot. Bartłomiej Ryś (archiwum Elblag.net)

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu Spółka z o.o. informuje, że 17 lipca 2019 r. około godziny 19.15 otrzymaliśmy informację od Dyrektora elbląskiego oddziału spółki WARBUS, że z dniem 18 lipca zaprzestają świadczenia usług przewozowych na terenie Elbląga. Informacja ta została następnie potwierdzona pisemnie przez Prezesa Zarządu WARBUS sp. z o.o.

W związku z powyższym od 18 lipca wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej, na liniach obsługiwanych przez spółkę WARBUS tj. nr 10, 11, 13, 17, 30 i 31.

ZKM prowadzi działania mające na celu zminimalizowanie skutków zaistniałej sytuacji, aczkolwiek bardzo późne przekazanie informacji uniemożliwia nam całkowitą eliminację problemów. Na części linii pojawią się autobusy zastępcze (podmiejskie) z nietypową kolorystyką i niepełnym oznakowaniem. Linie 30 i 31 zaczną funkcjonować od około godziny 12. Kolejne informacje zamieszczane będą na bieżąco na naszej stronie  tj. zkm.elblag.com.pl

Za zaistniałą sytuację przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszystkich starań, komunikacja jak najszybciej powróciła do normalnego funkcjonowania. 

Michał Górecki, kierownik Sekcji Organizacji Przewozów, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 3
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (9)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ polak
ponad rok temu ocena: 0%  9
jak można być wszym zaufanym -jak wy jedziecie jak za komuny z propagandą goebelsowską
~ STOP UST 447
ponad rok temu ocena: 0%  8
Jak można się podpisać "polak" i nie potrafić pisać po polsku.?
~ w---ny
ponad rok temu ocena: 0%  7
dlaczego nie publikujecie wypowiedzi ludzi co korzystają z tej formy transportu .Czy dalej jak za komuny jedziecie z cenzurą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ elblążanin
ponad rok temu ocena: 0%  6
następna umowa autobus,y z klimatyzacją nie starsze jak 2 lata reszta won!!!!!!!!!!!!!
~ DZIAŁKOWICZ STARY
ponad rok temu ocena: 0%  5
TE KURWY Z TEJ FIRMY OLEWAŁY LUDZI ,SPÓŻNIALI SIĘ ,WYPADALI Z KURSU,PRZYJEZBZALI 5-6 MINUT WCZEŚNIEJ LUB 15 PÓŻNIEJ ALBO WCALE CODZIENNIE JAK SIĘ NIE ZAPALIŁ ,TO SIĘ SPÓŻNIŁ,WYPADAŁY AUTOBUSY Z POSZCZEGÓLNYCH KURSÓW ,DAWALI JAKIES ZDECHŁE RZĘCHY CO SIĘ ZAPALIŁY ,TRACIŁY PŁYNY ITP.aUTOBUSY NIE PRZYSTOSOWANE DLA PASAZERÓW,JAKIEŚ ZE SCHODAMI JAK NA MONT EWEREST ,KIEROWCY ZACHOWYWALI SIĘ JAK BYLI PRACOWNIKAMI PEGIEERU I WIEŻLI KARTOFLE!. 100 % TYCH CO JEŻDŻA TYM AUTOBUSEM TO STARZY LUDZIE O KULACH LASKACH I WIEKOWI CO JEST ICH JEDYNYM CELEM ŻYCIA U SCHYŁKU,OBCOWANIE Z PRZYRODĄ I I ZMIEJSZENIE KOSZTÓW ZYCIA UPRAWIAJĄC WARZYWA ,OWOCE,POTRZEBNE DO ŻYCIA !!!!!!A NASZE MIASTO I PAN WRÓBLEWSI MA TO W DUPIE!!!!!!!!!!!!!!!!TYCH STARYCH STERANYCH EMERYTÓW ZATRUDNIAJĄ C TAKIE SZWABSKIE LUB GÓWNIANE FIRMY.tYM LUDZIO POWINNO SIĘ ZAPEWNIĆ AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Z KLIMATYZACJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAM NADZIEJUE Z PAN PREZYDENT ZAPEWNI KOMFORT JAZDY RESZCIE PASAZERÓW
~ Do_pomorskiego
ponad rok temu ocena: 60%  4
Elbląg w szuwarowo-bagiennym. Podsumujmy-brak kasy na nowe tramwaje, zrujnowana Bażantarnia, nieczynna Gora Chrobrego, odkryty basen leży odłogiem, Dolinka - znów nie udało się. A teraz na dobitkę miasto, zarządzane przez potakiewiczy Olszczyna, nieporadnie zorganizowało komunikację autobusową, bez analizy czy spółka jest rentowna. Wstyd zaprosić znajomych z innych miast! A jeszcze trzy lata temu było można chociaż pokazać Bażantarnię czy Gorę Chrobrego. Czy to celowe działanie mające nas upodobnić do typowego miasteczka woj. szuwarowo-bagiennego? Wszak tutaj tylko Olszczyn ma świecić przykładem, bo jest stolicą. Ale, jak coś to od 1999 r. nam wmawiają, że w tym zapyziałym woj. nam lepiej, bo jesteśmy 2-im ośrodkiem i jest bardziej dotowane niż "biedne pomorskie z pazernym Gdańskiem" :)
~ oko
ponad rok temu ocena: 60%  3
Wystydz !
~ ksamol
ponad rok temu ocena: 75%  2
Jedna firma komunalna, podległa miastu i po sprawie. Oddali komunikację miejską w ręce prywaciarzy i teraz są tego skutki. Mielibyśmy w Elblagu nowoczesne klimatyzowane autobusy, kierowcy mogliby zarabiać normalnie, komunikacją miejską kierowałoby kilka a nie kilkadziesiąt osób( ZKM).
~ WON!
ponad rok temu ocena: 75%  1
Zkm to zbyteczny twór. Stworzyć trzeba jedną firmę przewozową a nie zasrane spółki,spółeczki.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.