› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Privatlan czyli pożyczki prywatne w Norwegii

› bieżące ponad rok temu    5.04.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Privatlan czyli pożyczki prywatne w Norwegii

Szybkie pożyczki bez zbędnych formalności są popularne nie tylko w Polsce. Privatlån to pożyczki w Norwegii, które można otrzymać w ciągu jednego dnia i bez zabezpieczenia. To dobra opcja dla tych, którzy potrzebują zastrzyku gotówki i którym nie przeszkadza większe niż w banku oprocentowanie.

 1. Pożyczki w Norwegii bez zabezpieczenia i formalności
 2. Konsumenckie kredyty w Norwegii

Pożyczki privatlån łatwo jest otrzymać, ponieważ udzielające je instytucje finansowe często rezygnują ze sprawdzania zdolności kredytowej lub weryfikowania danych finansowych z rocznych zeznań podatkowych i odcinków wypłat. Większa dostępność oznacza zwiększone ryzyko dla pożyczkodawcy, dlatego szybkie kredyty w Norwegii mają zwykle wysokie oprocentowanie. Żeby go uniknąć warto porównać oferty pożyczek privatlån, korzystając z porównywarek internetowych.

Pożyczki w Norwegii bez zabezpieczenia i formalności

Pożyczki w Norwegii, podobnie jak w Polsce, udzielane są osobom, które spełniają określone warunki. W przypadku pożyczek privatlån nie ma ich zbyt dużo. Wiele z nich przyznawanych jest w ciągu jednego dnia, bez skomplikowanych formalności, przedkładania dokumentów finansowych, zabezpieczeń i w całości przez internet. Niewymagane są dodatkowe zabezpieczenia w postaci nieruchomości lub samochodu, dzięki czemu w przypadku braku spłaty, pożyczkodawca nie może domagać się rekompensaty za niespłacone zobowiązanie. Dodatkowo, wiele pożyczek w Norwegii jest udzielanych bez sprawdzania dokumentacji finansowej pożyczkobiorcy, np. potwierdzenia wysokości wypłaty lub informacji zaczerpniętych z rozliczeń podatkowych. Przedłożenia tych dokumentów wymagają pożyczkodawcy, którzy oferują niskie oprocentowanie. Pożyczki bez zabezpieczenia i formalności to zwykle mikropożyczki i małe pożyczki, udzielane na dowolny cel.

Konsumenckie kredyty w Norwegii

Dużą popularnością cieszą się też konsumpcyjne kredyty w Norwegii. To opcja tańsza niż mikropożyczki, a pozwala dokonać zakupu potrzebnego produktu, np. sprzętu AGD lub RTV. Taki rodzaj pożyczek znany jest też w Polsce. Kredyty konsumpcyjne udzielane są w sklepie, w którym dokonywany jest zakup. Zamiast gotówki klient otrzymuje produkt, a jego wartość spłaca w wygodnych ratach. Plusem tego rodzaju zobowiązań jest stosunkowo niskie oprocentowanie, dużo niższe niż w przypadku pożyczek bez zabezpieczeń.

Alternatywą kredytu konsumenckiego jest karta kredytowa, którą klient otrzymuje bez opłat. Ta opcja jest jeszcze tańsza niż wymienione wyżej rodzaje pożyczek prywatnych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.