› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pożyczka bez wychodzenia z domu, czyli wygodny sposób na pożyczanie

› biznes ponad rok temu    2.06.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Pożyczka bez wychodzenia z domu, czyli wygodny sposób na pożyczanie

Wiele osób waha się przed wzięciem pożyczki nie z powodu wątpliwości związanych z samą pożyczką, ale z powodu braku czasu lub chęci na załatwianie czasochłonnych formalności i wizyty w instytucjach bankowych lub stacjonarnych oddziałach firm pożyczkowych. Właśnie dla takich osób powstają oferty pożyczek bez wychodzenia z domu.

Wśród dostępnych chwilówek online wyróżnia się jednak jeszcze jedna kategoria - pożyczka domowa. Co warto o niej wiedzieć?

Jak działa pożyczka domowa?

Pożyczka udzielana w domu klienta to rozwiązanie łączące w sobie najlepsze cechy pożyczek online - szybki proces pożyczkowy i minimum formalności, i pożyczek stacjonarnych - osobisty kontakt z doradcą pożyczkowym i osobiste podpisanie umowy pożyczki. Tworząc takie oferty, pożyczkodawcy wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, którzy pilnie potrzebują dodatkowej gotówki, ale proces pożyczkowy odbywający się w całości za pośrednictwem internetu budzi ich wątpliwości oraz osób, które nie mogą pożyczać w sieci, np. z powodu braku dostępu do bankowości elektronicznej, co jest jednym z warunków w przypadku takich ofert.

Wymagania wobec pożyczkobiorców są podobne, jak w przypadku innych pożyczek pozabankowych, to przede wszystkim wiek w określonym przez pożyczkodawcę przedziale wiekowym oraz posiadanie:

  • ważnego dowodu osobistego, 
  • numeru PESEL, 
  • zdolności do czynności prawnych
  • stałego źródła dochodu - może być to zarówno dochód z tytułu wykonywanej pracy, jak i renta czy emerytura.

Dlaczego warto sięgać po to rozwiązanie?

  • Ograniczona ilość formalności: Prosty wniosek pożyczkowy i brak zbędnych formalności to zdecydowanie największe zalety pożyczki domowej - nie tracisz czasu na składanie dokumentów, a do podpisania umowy wystarczy jedno spotkanie z doradcą.
  • Szybki proces pożyczkowy: Ograniczenie formalności oraz doradcy działający w ramach lokalnych oddziałów w Twoim regionie to sposób na skrócenie całego procesu i dostarczenie Ci potrzebnej gotówki najszybciej jak to możliwe.
  • Pożyczkę bierzesz w swoim domu: Pożyczka domowa to przede wszystkim wygoda. Nie tylko oszczędzasz czas, ale też pożyczasz w komfortowej atmosferze i bez stresu, który często towarzyszy wizytom w placówkach.
  • Dobry kontakt z przedstawicielem firmy: W czasie wizyty doradcy zyskujesz możliwość zadania pytań dotyczących oferty i omówienia swoich wątpliwości - osobisty kontakt dla wielu osób jest bardziej komfortowy niż rozmowa telefoniczna.
  • Wygodna forma spłaty: W przypadku pożyczek domowych spłata zobowiązania bardzo często przebiega w systemie ratalnym - cotygodniowa rata dopasowana jest do możliwości Twoich finansów i odbierana przez doradcę.

Bezpieczne pożyczanie, czyli 3 zasady dla pożyczki bez komplikacji

Zasada 1: Wybierając pożyczkę, upewnij się, że wysokość pożyczanej kwoty oraz warunki spłaty spełniają Twoje oczekiwania i nie stanowią zagrożenia dla stabilności Twoich finansów.

Zasada 2: Pamiętaj, że zaoszczędzenie kilku minut Twojego czasu nie jest warte podejmowania zbędnego ryzyka - nigdy nie podpisuj umowy bez jej wcześniejszego podpisania!

Zasada 3: Zadbaj o spłatę swojego zobowiązania w terminie. To prosty sposób na uniknięcie odsetek i dodatkowych kosztów - jeżeli wiesz, że nie dasz rady uzbierać wymaganej kwoty na czas, skontaktuj się z pożyczkodawcą z wyprzedzeniem w celu znalezienia rozwiązania.

Pożyczka domowa to świetny, wygodny, a przede wszystkim bezpieczny sposób na szybki zastrzyk gotówki. Oferty tego rodzaju nie wiążą się z żadnym dodatkowym ryzykiem i stanowią realną pomoc w niespodziewanych sytuacjach, kiedy na Twojej drodze pojawia się nagły wydatek, a w Twoim budżecie brakuje na niego środków.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.