› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Pożegnanie sezonu ze Startem. [ANKIETA] na najlepszą piłkarkę sezonu! (+foto)

› sport 12 miesięcy temu    24.05.2017
Maciej Markowski
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Maciej Markowski

Jak zdążyło się już przyjąć, ostatnim meczem sezonu dla zawodniczek elbląskiego Kram Startu jest potyczka ze swoimi najwierniejszymi fanami. W Hali Sportowo-Widowiskowej odwróceniu uległy wszystkie zasady (nawet grawitacja była jakby mniej ciążąca), ale jedno pozostało bez zmian - remisowy wynik 26:26. W obecności kamer Discovery Channel, wszyscy, którzy w bieżących rozgrywkach nie szczędzili gardeł podczas meczów w Elblągu oraz na wyjazdach, podziękowali swoim ulubienicom za wspaniałe emocje i upragniony, od lat wyczekiwany, medal Mistrzostw Polski. Była zatem okazja do uśmiechów, reminiscencji, ale także nadszedł dla niektórych piłkarek czas rozstania. Po ostatnim meczu, jak zwykle bywa za kulisami, pora na podsumowanie dokonań naszych szczypiornistek i wybór tej najlepszej z najlepszych. Zapraszamy do naszej ankiety.

Sam mecz obfitował w bramki, ale i w udane interwencje, m.in. trenera Andrzeja Niewrzawy czy skrzydłowych Darii Gerej oraz Aleksandry Jędrzejczyk. Brązowe medalistki dla większości przeciwników są zapewne zagadką trudną do rozszyfrowania, ale nie dla własnych sympatyków, którzy poświęcają długie godziny na oglądaniu spotkań z nimi w roli głównej. To wykorzystali na parkiecie i przez długie fragmenty to oni prowadzili. Ambicja i wola walki to cechy wrodzone naszych piłkarek i dlatego rezultat jeszcze został odratowany w konkursie rzutów karnych, które - jak przystało na profesjonalistki - kolejne egzekutorki wykonywały bezbłędnie. Wynik końcowy - w pełni zaskakujący - 26:26 - równie zwycięski dla obu stron, jak starcie z Selgrosem Lublin.

Po zakończeniu przyszła kolej na podziękowania i pożegnania. Ostatni raz koszulkę drużyny założyły trzy zawodniczki: Magdalena Szopińska (MTS Kwidzyn), Dominika Grobelska (odchodzi do Energi AZS Koszalin) oraz - co było wiadomo już od jakiegoś czasu - Ewa Andrzejewska (wyjazd do ligi francuskiej). W miejsce tej ostatniej przybędzie najpewniej obiecująca rozgrywająca Katarzyna Kozimur z MKS-u Lublin. Nie dla wszystkich zawodniczek koniec sezonu ligowego oznacza przerwę. Na zgrupowanie polskiej kadry już niedługo wybiorą się dwie szczypiornistki: Sylwia Lisewska (królowa bramkowych łowów w Superlidze) oraz Magda Balsam (druga najlepiej punktująca zawodniczka w zespole).

Tak jak w zeszłym roku, zachęcamy także i w tym do głosowania na najlepszą piłkarkę Kram Startu Elbląg w sezonie 2016/2017. W poprzednim plebiscycie wygrała ze zdecydowaną przewagą Magda Balsam. Elbląska skrzydłowa uzyskała niemal 1/3 głosów (27%) i znacząco wyprzedziła drugą w zestawieniu Sołomiję Szywerską (14%) oraz Klub Kibica Startu (11%).

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

ankieta dodana 24.05.2017, ilość wszystkich głosów: 106
Alicja Klarkowska (2%)
Klaudia Powaga (0%)
Sołomija Szywerska (9%)
Aleksandra Stokłosa (2%)
Aleksandra Dankowska (0%)
Daria Gerej (3%)
Dominika Hawryszko (3%)
Magda Balsam (7%)
Magda Szopińska (2%)
Dominika Grobelska (0%)
Sylwia Lisewska (35%)
Ewa Andrzejewska (4%)
Aleksandra Kwiecińska (0%)
Patrycja Świerżewska (2%)
Paulina Muchocka (6%)
Aleksandra Jędrzejczyk (5%)
Joanna Waga (14%)
Klub Kibica Startu Elbląg (tzw. 8 zawodnik) (7%)

Powiązane

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.