Poszukiwani przez sądy zatrzymani na granicy
› region |
ponad rok temu
16.08.2019 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 1 / 100% |
A A A |


Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od początku sierpnia na polsko-rosyjskiej granicy zatrzymali 12 osób. Podróżnych poszukiwał polski wymiar sprawiedliwości za nieuregulowane kary grzywny.
Mężczyźni stawili się do odprawy na drogowym przejściu granicznym w Bezledach, Grzechotkach i Gołdapi.Funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że polskie sądy wydały za obywatelami Polski (6 osób), Rosji (5 osób) i Niemiec (1 osoba) listy gończe, ponieważ nie opłacili zasądzonych kar na kwotę 23 500 zł.
11 osób uregulowało zaległości, natomiast jedna nie opłaciła grzywny i trafiła do aresztu.
w/z Rzecznika Prasowego W-MOSG st. sierż. SG Anna Matejuk-Ficek, Referat Prasowy Wydziału Analiz Informacji i Współpracy Międzynarodowej, Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |