› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

PONY CUP 2018 zawody jeździeckie dla dzieci już wkrótce

› sport 9 miesięcy temu    16.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
PONY CUP 2018 zawody jeździeckie dla dzieci już wkrótce fot. nadesłane

PONY CUP 2018 to druga edycja wspólnego projektu stajni Wysoczyzny Elbląskiej mającego na celu popularyzację jeździectwa wśród najmłodszych, być może przyszłych zawodników aren jeździeckich. Tworzymy markę jeździeckich zawodów dziecięcych, dając radość najmłodszym i najbardziej początkującym jeźdźcom z warmińsko-mazurskich  stajni. 

Zawody PONY CUP to konkursy polegające na pokonaniu toru przeszkód w konwencji pony games, na kucyku z osobą prowadzącą lub i bez prowadzącego, a także konkursy skokowe wg przepisów PZJ o obniżonych wysokościach do 40cm/50cm.
Dla lepszej identyfikacji i komunikacji, oraz atrakcyjności dla odbiorców ustalono kolory wiodące w zawodach – pojawiające się na parkurze, w nagrodach i na samych zawodnikach oraz konikach:
03 czerwca ZIELEŃ - Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Lasem PIASTOWO Katarzyna Nazarewicz
15 lipca CZERWIEŃ - Stadnina Koni NARUSA Jolanta Tulisów
05 sierpnia POMARAŃCZ - Gospodarstwo Agroturystyczne MILEJEWKO Emilia Nikielewska
02 września BŁĘKIT - Stajnia LIPNIK Milena Kisiel

Dekoracja i piesza runda honorowa będą tylko przedsmakiem czekających Nas emocji na każdych kolejnych zawodach, gdy rozgrywane będą kolejne konkursy z różnych dyscyplin jeździeckich (szczegóły w propozycjach zawodów). Dodatkową atrakcją na koniec letniego cyklu PONY CUP 2018’, po zakończeniu sezonu startów będzie Konkurs Piękności KONIKA. Chcemy w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze rywalizacji sportowej dawać pozytywne pierwsze doświadczenia zawodnikom i całym ekipom, a promowane jest przede wszystkim uczestnictwo i zaangażowanie. 

Cały cykl zawodów ma także charakter mocno edukacyjny i informacyjny, gdyż to na tego typu zawodach zawodnicy i ich rodziny oraz szefowie ekip doświadczają nie rzadko pierwszych wyjazdów z koniem poza własną stajnię. Prowadzimy także instruktaże dla wolontariuszy, zapewniających nieocenioną rolę w obsłudze technicznej każdych zawodów każdej rangi.

Wszystkich lokalnych filantropów, którzy chcieliby wesprzeć organizację tegorocznego sezonu letniego PONY CUP 2018 zapraszamy do kontaktu z pomysłodawczynią i koordynatorem projektu – Ewą Obrycką – Błaut.

Liczymy na Wasze zaangażowanie i wspólną jeździecką zabawę!

Biuro zawodów/marketingu i promocji
PONY CUP 2018

Elblag.Net objął patronatem medialnym 
PONY CUP 2018 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mikołaj
9 miesięcy temu 1
PONY CUP ??? A nie puchar kucyka !!! "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. "
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.