Ponad 450 kilometrów przed nimi. Ruszyła pielgrzymka na Jasną Górę
› bieżące |
ponad rok temu
28.07.2015 Redakcja elblag.net komentarzy 1 ocen 8 / 88% |
A A A |

Kilkadziesiąt osób – młodych, starych. Niektórzy z nich „pierwszy raz”, niektórzy „już nie pamiętają ile razy”. Ponad 450 kilometrów przed nimi. Czy dadzą radę? „Zawsze się udaje, uda się i tym razem!”.
Już po raz 23. elblążanie-pielgrzymi ruszyli spod elbląskiej Katedry św. Mikołaja na Jasną Górę. Pielgrzymi najpierw uczestniczyli w pożegnalnej Mszy Św., a następnie żwawym krokiem i ze śpiewem na ustach ruszyli w kierunku Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze. Wczesna godzina? Sen? To nie dla nich!
- W tym roku idziemy pod hasłem „Wybierz Boga – szczęście gratis”. I to właśnie Bóg jest moją kawą i moją energię na całą podróż – mówiła młoda dziewczyna, która już po raz trzeci rusza w tak długą „podróż”.
Pielgrzymi do przejścia mają ponad 450 kilometrów. Do Elbląga powrócą 15 sierpnia.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(1)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

ponad rok temu | ocena: 50% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |