› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

komentowane

oceniane

Pomóż zrewitalizować Park dla Psów "Doglinka" w Elblągu. Liczy się Twój głos!

› daj znać 10 miesięcy temu    7.08.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 20 ocen 6 / 100%
A A A
Pomóż zrewitalizować Park dla Psów  fot. Elbląskie Goldeny

Mamy szansę zrewitalizować Park dla Psów "Doglinka" w Elblągu. Miejsce to potrzebuje inwestycji i z pewnością  nowy sprzęt do zabaw i ćwiczeń dla czworonożnych przyjaciół będzie miło widziany.

Nie zapominajmy, że Park dla Psów "Doglinka" w Elblągu powstał m.in. dzięki pomocy grupy Elbląskie Goldeny. Przypomnijmy, że jego oficjalne otwarcie odbyło się 5 grudnia 2015 roku, a inwestycja została zrealizowana dzięki Budżetowi Obywatelskiemu.

Nasze złotka przy współpracy mieszkańców Budżetu Obywatelskiego doprowadziły projekt do realizacji.

– przypominają członkowie grupy. 

Elbląskie Goldeny biorą aktualnie udział w konkursie "Prawdziwy Pies", organizowanym przez Nestle Polska SA, właściciela marki Purina Dog Chow (link do konkursu: www.prawdziwy-pies.pl). Termin zakończenia głosowania: 27 sierpnia 2018 r.

Na dzień dzisiejszy sądzimy, że przydałaby się rewitalizacja "Doglinki". Dlatego też bierzemy udział w konkursie organizowanym przez producenta Puriny. Dla nas najważniejszą korzyścią z uczestnictwa w konkursie jest możliwość rozbudowy stacji w parku. Konkurs daje możliwość urozmaicenia przestrzeni przeznaczonej dla psiaków. Chcemy powalczyć o nowy sprzęt do zabaw i ćwiczeń. Jury wybierra 6 lokalizacji, w kórych zostanie przeprowadzona rewitalizacja. Trzeba tylko oddać głosy. My i nasze Goldeny chcemy działać dla Was. Potrzebujemy Waszych głosów. Każdy oddany głos zwiększa szansę na rozbudowę "Doglinki"!

– poinformowała nas Agnieszka Adamczyk z grupy Elbląskie Goldeny.

Członkowie grupy Elbląskie Goldeny zaproponowali dwa zgłoszenia: 

https://www.prawdziwy-pies.pl/zgloszenia.php?id=3337

https://www.prawdziwy-pies.pl/zgloszenia.php?id=2732

Spośród zwycięskich zgłoszeń jury wybierze 6 miejsc, które zostaną zrewitalizowane, tworząc dzięki temu odpowiednie miejsce dla psów.

W skład stacji wchodzą: 

 • słupki do slalomu 
 • płotki do przeskoków (stacjonaty)
 • tunel
 • obręcze do skoków
 • piesuar
 • wolnostojące poideła
 • zdrój wodny ze zintegrowanym poidłem
 • ławki miejske 
 • kosze 
 • pochylnia 
 • równoważnia 

Elbląskie Godleny to nieformalna grupa ludzi, dla których pomaganie stało sie pasją. Uczestniczą w akcjach charytatywnych, pomagają osobom niepełnosprawnym, schroniskom, fundacjom; uczą dzieci i młodzież z elbląskich szkół "w jaki sposób witać się z psem" i jak zachowywać się w obecności czworonożnych przyjaciół. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW
Komentarze (20)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ NIE !
8 miesięcy temu 20
Co, znów kasa z podatków na sracz dla psów? Newerrr !!! Niech właściciele sraczy sami dbają i to co jest.
~ Antd
9 miesięcy temu 19
Urozmaicić Ale o łopaty na gowna to zagłosuje Ale tylko na lopaty
~ Precz od moje kasy
9 miesięcy temu ocena: 100%  18
Nie dam ani grosza na to ...gowno od początku źle zrobione,partactwo w pełnej krasie.Za to powinien ktoś beknąć,a nie po trzech latach rewitalizacja.To jest chore!!!!!!!
~ krystyna
10 miesięcy temu ocena: 100%  17
ten kto wymyślił ten park dla piesków to niech teraz podwinie rękawy i weżmie się do roboty bo do tej pory te 100 tyś to gdzie się podziały bo ten wybieg dla piesków to wielka przegrana.
~ tatus505
10 miesięcy temu ocena: 100%  16
tak było w planach jak pada robi się jezioro i wtedy czas na naukę pływania dla psów
~ Do fanki psich odchodów.
10 miesięcy temu ocena: 75%  15
Ten psi wybieg w obecnym stanie nie nadaje się do użytku, bo gdy przyjdzie mała ulewa to robi sie tam jezioro. Drenaż całego terenu został źle wykonany i ktoś musi za to odpowiedzieć. Co tu chcesz tam jeszcze dostawać do tego bagna?
~ Realista
10 miesięcy temu ocena: 100%  14
Napisze jeszcze raz, bo widzę że trudno dotrzeć. Ten cały park dla piesków to jakaś dziwna inwestycja. Po pierwsze powstała wbrew mieszkańcom, po drugie została spartaczona całkowicie! I nagle pojawia się art. o rewitalizacji po 3 latach. Pytam redakcje. Czy przeszeszlo tam tsunami, że po tak krótkim okresie potrzebna jest rewitalizacja?
~ tatus505
10 miesięcy temu ocena: 100%  13
Parodia cenzura jak w komunie napisałem prawdę nie wstawiono wstawiają tylko komentarze pod swój artykół jednak dalej boj się prawdy
~ tatus505
10 miesięcy temu ocena: 81%  12
Może zakupcie łopaty żeby te brudasy sprzatały psi gnój u nas jest tradycja jak trzeba było remontować basen to zamkneli kolej na psią sralnię psiarze niech płacą wysokie podatki od posiadania psa i tej kasy róbcie im zabawki a nie z miejskich przeznaczonych na inne cele chociażby chodniki hodują psy i handlują szczeniakami my mamy im budować psie parki co za głupcy zaten zniszczony basen mieszkańcy powinni złożyć zbiorowy pozew do sądu zniszczyliście tym samym dzieciństwo dzieci i młodzieży 35 stopni brak kąpieliska a modziez i dzieci snują się po ulicach obsranego miasta przez psy trzeba być kompletnie tępą władzą żeby zabrać dzieciom brodzik i zrobić wybieg dla psów.
~ Aparatka
10 miesięcy temu ocena: 50%  11
Ależ ludzie nie lubią psów. Ja sprzątam po swoim, moje dziecko także jest tego nauczone. Uczy się również działania dla dobra ludzi, zwierząt i przyrody i mam nadzieję, że dzięki temu nie wyrośnie na osobę, która specjalizuje się w krytykanctwie internetowym.
~ Pick
10 miesięcy temu ocena: 100%  10
Zniszczono stanicę harcerską "na górce", dlaczego ? Ktoś nie lubi harcerzy ?
~ psinka
10 miesięcy temu ocena: 20%  9
Super pomysł
~ Realista
10 miesięcy temu ocena: 90%  8
Zniszczono obiekt, który mógł służyć dzieciakom. Za 100 tys. zbudowano kuriozum, bo pieski nie chcą z tego korzystać. Po deszczu tworzy się tam jezioro. Więc pieniądze zostały wyrzucone w błoto. Ktoś powinien ponieść za to odpowiedzialność, bo bezpowrotnie zdewastowano obiekt z roku 1934. Teraz próbuje się ratować sytuację, rewitalizacja, o zgrozo po 3 latach! Wyciąga się rękę do mieszkańców by pomogli. Najpierw to trzeba wyjaśnić sprawę tej niegospidarnosci. Ukarać odpowiedzialnych. Bo na dzień dzisiejszy tego typu działania tj. rewitalizacja tej podejrzanej "inwestycji wygląda jak rozmywanie odpowiedzialności.
~ Ja
10 miesięcy temu ocena: 57%  7
Tu nie ma mowy o wyciąganiu ręki do mieszkańców po kasę. Chodzi o to, żeby zagłosować w konkursie i ten konkurs wygrać. Jak za darmo to też was razi, żeby coś zmodernizować?
~ Antykundel
9 miesięcy temu 6
Nawet za darmo to nie zagłosuje na bazę dla kundli. Chyba że na rozdawanie lopat i wlepianie mandatow za wolne wybiegi i od rana chodniki
~ Realista
10 miesięcy temu ocena: 88%  5
Czegoś tu rozumiem. Park dla piesków został wybudowany za wielką kwotę ponad 100tys zł. Zlikwidowano mały brodzik dla dzieciaków, zabytkowy! Po 3latach trzeba to cuś remontowac, bo mało tego że wyrzucono kasę, to jeszcze to było fuszerka. I teraz najlepsze, rękę wyciąga się do mieszkańców? Przecież tu jest potrzebna nie rewitalizacja, ale CBA!
~ Fanka parku dla Psów
10 miesięcy temu ocena: 38%  4
Czy czytanie ze zrozumieniem jest aż tak trudne? Gdzie tu jest mowa o remoncie i wyciąganiu ręki po kasę do mieszkańców? Przecież chodzi tylko o dostawienie nowego sprzętu żeby urozmaicić teren. Wy wieczni narzekacze naprawdę macie smutne życie. CBA to za Was powinno się zabrać bo każdy sądzi po sobie, pewnie niejedno macie za uszami skoro uważacie że każdy tylko kombinuje i chce wyciągnąć kasę. Zrób jeden z drugim coś dla innych i wtedy oceniaj.
~ Rozum
10 miesięcy temu ocena: 90%  3
To nawet nie jest śmieszne!!!!!
~ Anty lewak
10 miesięcy temu ocena: 88%  2
K...a parodia!
~ Anty lewak
10 miesięcy temu ocena: 67%  1
Wszyscy na wybory i gonimy lewactwo i komuchów z Elblaga!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.