› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Pomóż szkole z Elbląga wygrać nowoczesny plac zabaw. Liczy się każdy głos

› rozwój i edukacja 11 miesięcy temu    31.05.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Pomóż szkole z Elbląga wygrać nowoczesny plac zabaw. Liczy się każdy głos

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki w Elblągu bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Podwórko Talentów NIVEA". Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od mocnego zaangażowania i aktywnego głosowania lokalnej społeczności. Do wygrania jedno z piętnastu "Powórek Talentów". 

Każde z nich składa się z 3 stref: sportowej, naukowej, artystycznej, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność dzieci.

Dlatego też gorąco zachęcamy do oddawania swoich głosów. Tylko dzięki internautom w Elblągu może stanąć nowoczesny plac zabaw, który dodatkowo uatrakcyjni nasze miasto.

Liczy się dla nas każdy oddany głos. Głosowanie będzie odbywać się do 21 czerwca 2017 r. Głosy można oddawać za pośrednictwem strony internetowej podwórko.nivea.pl. Głos będzie uwzględniony wyłącznie po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej NIVEA.

To już kolejna z rzędu akcja pod patronatem Nivea. W poprzednich edycjach wybudowano 300 podwórek, placów zabaw i szkółek piłkarskich. Jak dotąd żadna z tego typu inwestycji nie powstała w naszym mieście. Najbliższe "podwórka Nivea" wybudowano w 2015 r. w Dzierzgoniu i Prabutach. Mamy szansę to zmienić!

Krótka instrukcja głosowania

Aby zagłosować wystarczy zarejestrować się na stronie https://podworko.nivea.pl  – należy podać swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy. Po dokonaniu rejestracji otrzymacie Państwo maila z informacją od NIVEA, należy kliknąć w link potwierdzający rejestrację, a następnie zalogować się na stronie podworko.nivea.pl. Po zalogowaniu wybieramy lokalizację (SP nr 12). Po poprawnym oddaniu głosu pojawi się komunikat z informacją, że głos został przyjęty.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ A.P.-M.
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Witam, jeszczcze raz dziekuję za artykuł. Zwracamy się z prośbą o odświeżenie artykuła, aby w długi weekend Elblążanie zajrzeli do tego artykułu i przychylili się do gorącej prośby. Dla nas każdy głos jest ważny. Nie prosimy o pieniądze, Prosimy o głosy.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.