Policyjne podsumowanie weekendu
| › bieżące |
5 godzin temu
25.11.2025 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 0 / 0% |
A A A |

Policjanci podsumowali miniony weekend na terenie naszego miasta. Od piątku do niedzieli odnotowano 20 zdarzeń drogowych, w tym 1 wypadek. Funkcjonariusze drogówki przebadali 522 kierujących, z których dwóch prowadziło pojazd w stanie nietrzeźwym.
W tym czasie policjanci z ruchu drogowego skontrolowali 206 pojazdów i wylegitymowali 261 osób. Nałożono 115 mandatów, zastosowano 61 pouczeń, a wobec 25 kierowców skierowano wnioski o ukaranie do sądu. Dodatkowo, 115 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość, w tym jeden o ponad 50 km/h.
Policjanci prewencji interweniowali 123 razy. Wylegitymowali 271 osób, nałożyli 12 mandatów i pouczyli 58 osób, a 2 osoby zostały przewiezione do wytrzeźwienia.
W miniony weekend funkcjonariusze z Elbląga zatrzymali także 8 osób poszukiwanych.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
|
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |








