Policjant z Elbląga pomagał ofiarom wypadku drogowego
› bieżące |
ponad rok temu
7.07.2021 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 1 / 100% |
A A A |


Wczoraj po południu na drodze pomiędzy Olsztynem a Szczytnem doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Najprawdopodobniej jego przyczyną było zasłabnięcie 38-latka kierującego oplem insignią. W zdarzeniu łącznie uczestniczyło aż pięć pojazdów.
Kierujący oplem insignią 38-latek najprawdopodobniej zasłabł i zjechał na przeciwległy pas ruchu. To pociągnęło za sobą kolejne kolizje pojazdów. Dwa z nich znalazły się w przydrożnych rowach. Na szczęście obyło się jedynie na potłuczeniach.
Wśród świadków zdarzenia i osób, które na miejscu pomagały uczestnikom znalazł się również elbląski policjant. Do czasu przyjazdu służb pomógł w zabezpieczeniu uczestników zdarzenia oraz zabezpieczeniu unieruchomionych pojazdów. Droga była całkowicie zablokowana.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |