› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Policjanci zatrzymali pijanego traktorzystę

› bieżące 9 miesięcy temu    17.07.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Policyjna kontrola po raz kolejny uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Tym razem do niechlubnego grona dołączył 58-letni traktorzysta. Mieszkaniec powiatu lidzbarskiego jechał ciągnikiem mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania a jego pojazd nie ma aktualnego ubezpieczenia OC i nie jest dopuszczony do ruchu.

W miniony piątek (14 lipca) po godz. 15:00 policjanci patrolowo – interwencyjni zauważyli na trasie Kiwity – Lidzbark Warmiński traktorzystę, który zjeżdżał pojazdem na przeciwległy pas ruchu. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kierujący, mieszkaniec gminy Kiwity prowadził pojazd na podwójnym gazie. Badanie wykazało w organizmie 58-latka blisko 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo podczas sprawdzania w systemach, policjanci ustalili, że 58-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Pojazd, którym poruszał się mężczyzna nie miał aktualnego ubezpieczenia OC i był niedopuszczony do ruchu.

Zatrzymany mężczyzna nie był zadowolony z policyjnej kontroli i miał pretensje do mundurowych, że czepiają się porządnych obywateli, zamiast zatrzymywać złodziei. Mieszkaniec gminy nie uniknie odpowiedzialności i za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kombajnista
9 miesięcy temu 1
"Zatrzymany mężczyzna nie był zadowolony z policyjnej kontroli i miał pretensje do mundurowych, że czepiają się porządnych obywateli, zamiast zatrzymywać złodziei." I miał człowiek rację ! Droga Kiwity – Lidzbark Warmiński to nie autostrada a wręcz przeciwnie to droga trochę większa od drogi polnej a potraktowali człowieka jak groźnego przestępcę i pirata drogowego !!!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.