› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Policjanci uratowali pisklę

ponad rok temu    27.07.2017
Witold Chrzanowski
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Policjanci uratowali pisklę

Lidzbarscy policjanci pomogli małemu pisklęciu, które siedziało na poboczu drogi. Gdy zatrzymali pojazd, maluch wszedł pod samochód chcąc ogrzać się od ciepła silnika. 

Wczoraj (26 lipca) po godzinie 21  policjanci prewencji patrolując ulicę Kąpielową w Lidzbarku Warmińskim zauważyli nietypowego osobnika na poboczu drogi - małe pisklę. Jak tylko zatrzymali swój pojazd, malec wszedł pod samochód chcąc się ogrzać od ciepła silnika. Policjanci zaopiekowali się pisklęciem, a następnie przekazali je pod opiekę pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Lidzbarku Warmińskim, skąd trafiło pod opiekę do specjalnego ośrodka.

Gdyby nie skuteczna interwencja maluch mógł zginąć pod kołami samochodu lub zostać zjedzony przez jakiegoś drapieżnika - mówią policjanci.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ elblążanka
ponad rok temu ocena: 100%  1
Ale wydarzenie! Takie zachowanie powinno być na porządku dziennym. Jednak miło, że chociaż pisklęciu pomogli. Jak ja zasłabłam i przewróciłam się na chodniku, nikt mi nie pomógł. Szkoda, że nie jestem młódką a 60- letnią kobietą.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.