› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
 

Policja poszukuje pedofila. Zobacz zapis z monitoringu

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU ponad rok temu    14.11.2013
komentarzy 6
4 / 4
    Policja poszukuje pedofila. Rodzice zaczynają się bać
    + 0 głosów: 1 (0%) 1 -
    Policja poszukuje pedofila. Rodzice zaczynają się bać
    Komentarze do zdjęcia (6)

    Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

    dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
    ~ lala
    ponad rok temu ocena: 33%  6
    Przecież to jest chory kraj takie rzeczy tylko sie dzieje w Polsce . Policja powinna zmorzyć patrole żeby taką osobę jak najszybciej złapać . Przecież tu chodzi o dzieci które sa niewinne .!!! Trzeba działać a nie gadać zeby takie sytuacje nie miały miejsca .
    ~ Anty
    ponad rok temu ocena: 33%  5
    Jest wyjscie znalesc go i przesluchac przeciez nikt go nie oskarza i jak nie jest winny czemu sie nie zglosi i nie wyjasni. Wszysko mozna wyjasnic. Mam cisnienie na takich typow mam dziecko i bym.................jak bym nakryl takiego na krzywych ruchach! Moze to nie winny chlopak ok to wyjasnijmy to....Sprawa jest na tyle medialna ze napewno sie widzial i rozpoznal.Wiec po co te gadki? Zdjecia nie wyrazne? Zadaj sobie pytanie czy sie nie rozpoznasz nawet na nie wyraznym zdjeciu. A portret pamieciowy he dajcie spokuj raz sa ok a raz nie. tyle nikt nie jest jasnowidzem a pamiec zawodzi.
    ~ Julka
    ponad rok temu ocena: 0%  4
    dokłądnie, może to nie winny chłopak który po prostu tamtędy przechodził... jak juz widziecie kogos w plecaku w czarnej kurtce itp to od razu stawiacie, że to może być ten czlowiek.! nie pomysleliscie ze w taki sposob mozna kogos skrzywdzic?
    ~ koz.
    ponad rok temu ocena: 0%  3
    Wygląda zupełnie inaczej niż ten z portretów pamięciowych.
    ~ bartek
    ponad rok temu ocena: 67%  2
    zaraz powiecie, że to na bank on [aa przypuśćmy, że to zwykły gość z naszego miasta] i dostanie wpier*** przez takie głupie artykuły
    ~ ada
    ponad rok temu ocena: 50%  1
    skąd pewność, że to on, zdjęcia są niewyraźne:/
    Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
    Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.