Policjanci i antyterroryści obstawili trasę wyjazdową na Malbork. Niepokoiło to mieszkańców Elbląga, którzy zastanawiali się, czy trwa obława na groźnego przestępcę. Jednak to nie akcja policji, a ćwiczenia.
Dziś w naszym mieście rozpoczęły się praktyczne ćwiczenie dowódczo – sztabowe, które są przeprowadzane przez funkcjonariuszy KWP w Olsztynie, z praktycznym udziałem sił i środków policyjnych ze stanu KWP w Olsztynie, SPAP KWP w Białymstoku oraz śmigłowca policyjnego z KGP.
Ćwiczenia odbywają się na obiekcie - stacja pomp Fiszewka F w Elblągu. Działania służb mundurowych, planowane wstępnie na godz. 11.30, rozpoczęły się z dużym opóźnieniem.
|
Komentarze
(5)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 5 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 4 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 3 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 2 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

| ponad rok temu | ocena: 0% | 1 |
| oceń komentarz |
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |