› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Pobił i okradł bezdomnego. Jest już w rękach policji

› bieżące miesiąc temu    18.05.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pobił i okradł bezdomnego. Jest już w rękach policji fot. KMP Elbląg

Kryminalni z Elbląga zatrzymali 34-latka podejrzanego o rozbój na bezdomnym mężczyźnie. Sprawca pobił go i zabrał kilka butelek po piwie. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce 14 maja 2022 roku przy ulicy Nowodworskiej w Elblągu. Policjantów powiadomił kierowca, który przejeżdżając widział całą sytuację. Do bezdomnego mężczyzny podszedł 34-latek, uderzył go pięścią w twarz i przeszukał kieszenie.

Nie znalazł pieniędzy, więc zabrał pokrzywdzonemu torbę z czterema butelkami zwrotnymi po piwie. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy dotarli do pokrzywdzonego 68-latka, a co najważniejsze na jednym z okolicznych przystanków zatrzymali podejrzanego.

34-letni mężczyzna był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został przewieziony do komendy i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i przyznał się do zarzucanego mu rozboju. Śledczy przedstawili mu zarzut. Powiedział, że żałuje.

Był notowany za kradzieże i uszkodzenia mienia. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Pokrzywdzony nie odniósł większych obrażeń.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.