› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Pobieranie MP3 z YouTube

› bieżące 2 miesiące temu    13.03.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Pobieranie MP3 z YouTube

Mamy swoje ulubione filmy na różnych serwisach, a czasami nie mamy możliwości ich oglądać gdziekolwiek byśmy chcieli z powodu braku połączenia z Internetem. Tak samo z niektórymi piosenkami - nie możemy ich słuchać gdzieś indziej niż na YouTube. A chcemy mieć je zawsze w pogotowiu. Co w takim przypadku? Ano można je pobrać dzięki internetowym stronom do konwertowania filmów z YT na mp3. I dzięki temu nawet bez Internetu możemy cieszyć się nimi zawsze i wszędzie, gdzie chcemy.

Większość użytkowników Internetu ogląda filmy lub słucha muzyki na serwisie YouTube. Czasami mamy swoje ulubione piosenki czy filmy, których nie ma już nigdzie więcej poza tą stroną. Co jeśli nie zawsze mamy możliwość skorzystania z przesyłu danych na swoim telefonie i kiedy chcemy, nie możemy obejrzeć danego filmu lub posłuchać ulubionej piosenki? Sposób jest bardzo prosty, bo Internet już sobie z tym poradził. Możemy za pomocą specjalnego konwertera pobrać i ściągnąć film w mp3. Możemy trzymać go na swoim komputerze, telefonie lub tablecie. Gdziekolwiek chcemy. Już nigdy nie będzie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o słuchanie ulubionego utworu.

Jak to właściwie działa? Ano tak, że na wybranej przez nas stronie wklejamy link do danego utworu lub filmu, a następnie pobieramy go w formacie mp3. Zapisuje się na naszej komórce, telefonie lub tablecie i gotowe. Możemy tego słuchać gdziekolwiek chcemy i kiedy chcemy. Bez zbędnych ograniczeń. Niektóre strony robią to zupełnie bezpłatnie, inne pobierają za to pieniądze. Te drugie niekoniecznie robią to legalnie. My również pamiętajmy, że to czyjeś dzieło i jeśli po ściągnięciu będziemy dalej dystrybuować dany materiał, w dodatku pobierając za to pieniądze, łamiemy tym samym prawo autorskie.

A gdzie warto pobierać nasze ukochane piosenki lub filmy w formacie mp3? A na przykład na stronie https://adconnect.pl/mp3 - tam w prosty sposób możemy wkleić interesujący nas link, wyszukać go, a następnie pobrać w formie mp3. Istnieje również możliwość wyszukania poprzez tę stronę np. po tytule czy po wykonawcy danego materiału, który nas interesuje. Jeśli nie mamy możliwości wkleić interesującego nas linku, nie szkodzi. Dzięki tej wyszukiwarce nie jest to konieczne. Proste, prawda? Już ponad miliard pobrań, ponad 20 milionów użytkowników, którzy skorzystali z tej wyszukiwarki i ponad 50 milionów zapytań o różnego rodzaju materiały. Tyle osób nie mogło się przecież mylić - to bez wątpienia najlepsza i najskuteczniejsza wyszukiwarka, które pobierze i ściągnie w formacie mp3 pożądane materiały.

Wystarczy kilka prostych ruchów, aby swoje ukochane filmy mieć w formie mp3. Wszystkie utwory, które dostępne są tylko tam, mogą bez problemu znaleźć się na naszych telefonach lub komputerach i możemy słuchać ich w dowolnym miejscu, według własnego pomysłu. Nie musimy zużywać na to swojego transferu danych i niepotrzebnie marnować internetu.

Z tak prostą czynnością, w intuicyjnej wyszukiwarce, poradzi sobie każdy - nawet taki, który nie do końca jest biegły w obsłudze komputera. To niesamowita wygoda, aby zawsze móc ściągnąć sobie to, co nas interesuje i bez problemu móc to odtworzyć na dowolnym urządzeniu elektronicznym, który posiadamy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bartek
2 miesiące temu 1
Ja też korzystam z tego serwisu. Jest darmowy więc polecam
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.