› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Po naszej publikacji: Czytelnicy zgłaszają kolejne błotne przejścia

› bieżące ponad rok temu    17.12.2013
Karolina Król
komentarzy 3 ocen 6 / 100%
A A A
Po naszej publikacji: Czytelnicy zgłaszają kolejne błotne przejścia fot. Konrad Kacprzak

Jak widać, błoto jest uciążliwe w kilku miejscach wzdłuż budowy drogi nr 503. - Najlepiej jest na ulicy Bożego Ciała obok tego kościoła. Tam przejść w kierunku Starego Miasta to jest masakra – pisze nasz Czytelnik.

Postanowiliśmy to sprawdzić. Jak się okazuje, główną „atrakcją” tamtej części miasta jest dość oryginalna kładka, dzięki której piesi mają jakąkolwiek możliwość przejścia na Starówkę i z powrotem.

Przechodzi tamtędy bardzo duża liczba ludzi. Zmierzają do pracy i z pracy. Błoto, z pewnością drogi tej nie ułatwia. Tymczasowe rozwiązanie, choć na pierwszy rzut oka wydaje się śmieszne, na pewno pozwala, choć minimalnie, zachować czyste buty.

Czy jednak nie lepiej byłoby zastosować w tym miejscu zwykłej kładki dla pieszych? Znaki, które w tej chwili kładkę zastępują, powinny mieć raczej inne zastosowanie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ observer
ponad rok temu ocena: 0%  3
a ja myślę, że ta prowizoryczna kładka jest zrobiona przez samych przechodniów a nie firmę która tam pracę prowadzi. gdyby nie ludzie nie byłoby nawet tego! Dodatkowo, pokazany na zdjęciu jest tylko mały fragment. Po tygodniu pracy błoto ciągnie się pod samo seminarium jako ,że że jeździ tamtędy ciężki sprzęt.
~ wiza
ponad rok temu ocena: 0%  2
Pan Wilk na takie przyziemne sprawy nie ma czasu?
~ Aa
ponad rok temu ocena: 50%  1
Droga redakcjo. Czekamy na odpowiedź: kto za to odpowiada? I czemu nie jest to zrobione w sposób bezpieczny i wygodny. Fajnie by było, gdyby redakcja sprawdziła czemu winowajca nie odpowiada za taki stan przejść. Co z matkami z dziećmi w wózkach, co z niepełnosprawnymi?
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.