Plakat, który ma wzbudzić refleksję wśród kierowców
› bieżące |
ponad rok temu
6.09.2021 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 1 / 100% |
A A A |


795 zatrzymanych praw jazdy, 380 kierujących w stanie nietrzeźwości, 1988 zdarzeń drogowych to tylko niektóre informacje jakie zostały zawarte na plakacie wydanym przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
Przy współpracy z Departamentem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Elbląga oraz Zarządem Komunikacji Miejskiej w Elblągu opracowano plakat zawierający najważniejsze informacje dotyczące stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym w naszym mieście. Plakaty zostaną rozwieszone w każdym elbląskim autobusie i tramwaju oraz w niektórych urzędach i szkołach.
- Przedstawiając te dane chcemy wzbudzić w mieszkańcach naszego miasta refleksję i zachęcić do rozmowy na temat bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym – mówi podkom. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. Są to dane za cały ubiegły rok. Przedstawiamy je po letnich wakacjach kiedy na drogach naszego miasta obserwujemy wzmożony ruch, gdy w autobusach i tramwajach jest więcej pasażerów.
Obecnie elbląska policja prowadzi działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Ten plakat niewątpliwie wpisuje się w tę akcję.
nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |