Pierwszy rekordowy prawdziwek. Przeczytaj gdzie są takie okazy
› bieżące |
ponad rok temu
28.06.2020 Grażyna Wosińska komentarzy 1 ocen 1 / 100% |
A A A |


Nasz Czytelnik Krzysztof Banach znalazł ważącego 1,5 kilograma letniego borowika szlachetnego w lesie niedaleko Młynar.
Krzysztof Banach jest znany w środowisku sportowym, szczególnie w Elbląskim Klubie Orienteeringu EKO GRYF, jako najlepszy grzybiarz.
Ma niezwykłe szczęście do znajdowania dużych okazów
- zdradza Bolesław Czechowski, prezes EKO GRYF.
Wczoraj (27.06) niedaleko Młynar znalazł letniego borowika szlachetnego ważącego 1,5 kilograma. Niestety był tak robaczywy i nagryziony przez ślimaki, że nie nadawał się do konsumpcji.
Pierwsze prawdziwki niestety takie są. Mam nadzieję, że z następnych będzie większy pożytek. Może to jest znak kolejnego wysypu tych szlachetnych grzybów na naszej pięknej Wysoczyźnie Elbląskiej.
- wyjaśnia pan Bolesław.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(1)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

ponad rok temu | ocena: 0% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |