› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Patryk Jaki w Elblągu poparł Pawła Kowszyńskiego: Potrzebujemy w parlamencie ludzi nowego pokolenia, ludzi odważnych (+ zdjęcia)

› polityka ponad rok temu    11.10.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 10 ocen 7 / 100%
A A A
Patryk Jaki i Paweł KowszyńskiPatryk Jaki i Paweł Kowszyński fot. Marcin Mongiałło

11 października 2019 r., na dwa dni wyborami parlamentarnymi, do Elbląga przyjechał Patryk Jaki – europoseł, były kandydat na prezydenta Warszawy. Udzielił on oficjalnego poparcia Pawłowi Kowszyńskiemu, kandydatowi z Elbląga, który startuje w wyborach parlamentarnych z siódmego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości (w okręgu wyborczym nr 34).

Patryk Jaki (ur. 1985 r.) w telegraficznym skrócie przypomniał dokonania PiS-u na polu rozwiązań wzmacniającyh rodzinę, w tym programy 500 Plus i 300 Plus. Zwrócił uwagę, że rząd dba także o edukację:

Nasz rząd to jest ten rząd, który przywrócił obowiązkowe lekcje historii do szkół, bo Platforma Obywatelska i PSL wywaliły obowiązkowe lekcje historii ze szkół, co do dzisiaj mi się w głowie nie mieści. Albo wybierzemy Prawo i Sprawiedliwość, gdzie dbamy o patriotyczną edukację, z bardzo ważnym fundamentem chrześcijańskim, albo będziemy głosować na ludzi, którzy zapewne wprowadzą, tak jak w Warszawie, ideologię LGBT do szkół , będą realizowali plan, którego rezultatem może być na przykład adopcja dzieci przez pary homoseksualne. Nie możemy do tego dopuścić. Wybieramy: albo silna tradycyjna rodzina, silna Polska, albo plan Rabieja. To jest prawdziwy wybór w te niedzielę!

Patryk Jaki nie szczędził dobrych słów pod adresem Pawła Kowszyńskiego:

Jeżeli ktoś z państwa zdecyduje się głosować na Prawo i Sprawiedliwość, to bardzo proszę znaleźć na tej liście numer 7, to znaczy Pawła Kowszyńskiego, którego znam od lat. Uważam, że to jest najlepszy wybór tutaj, w państwa okręgu. My potyrzebujemy w parlamencie ludzi nowego pokolenia, ludzi odważnych, ludzi, którzy będą bronili tych wartości, o których mówiłem: chrzescijaństwa, będą walczyli z rozpowszechnianiem ideologii LGBT – szczególnie w szkołach, szczególnie wśród dzieci. Paweł Kowszyński taką osobą jest: odważny przedstawiciel  młodego pokolenia, który będzie walczył o te wartości i te zasady

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 6
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (10)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ obserwator
  ponad rok temu ocena: 0%  10
  Niech się lepiej radny weżmie za pracę, a nie bryluje i wpycha się do każdych mediów. Skończ Pan wstydu oszczędź. Oby wyborcy Panu powiedzieli STOP, SPRAWDZAMY, co zrobiłeś dobrego dla dobra miasta i zatorza!!
  ~ Fredek
  ponad rok temu ocena: 0%  9
  Kim jesteś?Akurat Paweł Kowszyński jest dobrym radnym i pracowitym człowiekiem,ludzie go szanują,takich radnych więcej,moim marzeniem jest start Pawła w wyborach na prezydenta miasta,zmiótł by dotychczasowego bez dania szansy.
  ~ er ce
  ponad rok temu ocena: 0%  8
  Pana Kowszyńskiego dyskredutuje oszołom byleJaki.
  ~ Czytelnik
  ponad rok temu ocena: 0%  7
  Co, cisza wyborcza nie obowiązuje ? Synek esbeka popiera pawełka.
  ~ Wyborca
  ponad rok temu ocena: 0%  6
  Że cisza wyborcza ?????
  ~ Ewa
  ponad rok temu ocena: 42%  5
  Paweł Kowszyński, warto głosować na niego, bo jest to człowiek kompetentny i pracowity, młode pokolenie, głosujemy...
  ~ 11
  ponad rok temu ocena: 42%  4
  Paweł Kowszyński, nowe pokolenie w Polityce. Godny zaufania Kandydat, mądry, odważny a przede wszystkim wiarygodny i kompetentny. Potrzebny w polskim Parlamencie. Lista nr 2 pozycja nr 7 pamiętajcie 13 października. Nasz Lider.
  ~ Wyborca
  ponad rok temu ocena: 46%  3
  Paweł Kowszystki jest godny zaufania i poparcia. Glos oddaje na niego.
  ~ br
  ponad rok temu ocena: 50%  2
  Paweł Kowszyński to człowiek godny poparcia! Pracowity i uczciwy. Takich ludzi potrzebujemy w naszym rządzie! Ma mój głos.
  ~ Ceba
  ponad rok temu ocena: 50%  1
  Po prostu pracowity i normalny człowiek. Ma mój głos.
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.