› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

komentowane

oceniane

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP

› bieżące 5 miesięcy temu    9.01.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP

Co roku społeczność akademicka elbląskiej PWSZ włącza się w zbiórkę organizowaną przez Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegła  pod hasłem „LOTERIA DOBROCI”. W dniu dzisiejszym, we wszystkich Instytutach PWSZ w Elblągu, Rada Studentów zapraszała do udziału w loterii, podczas której można było wygrać bardzo dużo ciekawych nagród!  

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny możemy grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - wspierać potrzebujących a tym samym integrować całą brać studencką. Niezmiernie nas cieszy tak liczne zaaranżowanie i wsparcie ze strony lokalnych przedsiębiorców, którzy hojnie obdarzyli naszą loterię wspaniałym nagrodami. Wierzymy, że dobro wraca! Więc pomagajmy! Mamy nadzieję, że tegoroczna zbiórka okaże się owocniejsza od poprzednich edycji!

– mówi Weronika Wójcik, przewodnicząca Rady Studentów PWSZ w Elblągu.

Według jeszcze nieoficjalnych danych, suma zbiórki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu wniesie ponad 1000 zł. Zebrane kwota już przewyższyła ubiegłoroczny wynik i tym samym pokazała, że z roku na rok stajemy się coraz hojniejsi, za co serdecznie wszystkim dziękujemy! 

To jednak jeszcze nie koniec zabawy. Studentów PWSZ w Elblągu nie zabraknie podczas miejskiego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zachęcamy również do wzięcia udziału w licytacji przekazanych przez Uczelnię fantów.

Przypominamy, że w tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

PWSZ gra z WOŚP, fot. PWSZ w Elblągu

Grajmy  z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Justyna Odya
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.