› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Otwarcie kolejnej Biedronki po kapitalnym remoncie

› bieżące ponad rok temu    16.03.2017
Marcin Mongiałło
komentarzy 8 ocen 1 / 100%
A A A
Otwarcie kolejnej Biedronki po kapitalnym remoncie fot. Marcin Mongiałło

Sieć Biedronka nie tylko otwiera wciąż nowe placówki (w ubiegłym roku działalność handlową zainaugurowały aż 83 sklepy tej sieci), ale remontuje te, które posiada. 16 marca o godz. 7.00 odbyło się otwarcie - po trwającym wiele tygodni remoncie - sklepu sieci Biedronka przy ulicy Malborskiej 78. Wydarzeniu towarzyszyły baloniki zawieszone u wejścia, jak i wewnątrz sklepu oraz - jak zwykle w takich przypadkach - promocyjne ceny na niektóre produkty (obowiązują do 23 marca lub do wyczerpania zapasów). W tym dniu na odwiedzających czekała jeszcze jedna miła niespodzianka - klienci otrzymywali w prezencie tygodnik Kropka TV.

Budynek został ocieplony, zyskał nową elewację. Duża część produktów spożywczych (przy ścianach) znalazła się w chłodzonych przestrzeniach, zamykanych drzwiczkami. Wnętrze dyskontu zyskało na elegancji, ale trzeba przyznać, że w tym przypadku nie są to zmiany rewolucyjne.

Do 23 marca (lub wyczerpania zapasów) można zakupić m.in.: banany w cenie 3,49 zł za kg, pomidory w cenie 4,99 zł za kg, szynkę konserwową 200 g za 3,79 zł, parówki z szynki 250 g za 2,99, a z oferty pozaspożywczej m.in.: Keyboard Yamaha YPT-255 za 399 zł, laptop HP (czterordzeniowy procesor, pamięć 6 GB RAM, matryca 15,6' - 1366x768, dysk 1000 GB) za 1299 zł, czy też różnego rodzaju zarówki LED 5W za 8 zł.

Niestety, nie zawsze ceny, które widzimy w gazetce, czy przy gablotach pokrywają się z cenami przy kasie. Przykład? W ofercie promocyjnej  jest kabel HDMI za 4,24 zł. Jakież było nasze zaskoczenie, gdy przy kasie okazało się, że cena jednego z dwóch zakupionych przez nas tego typu kabli wynosiła 9 zł, a drugiego - niemal 18 zł (zamiast 4,24 zł), przy czym jeden z nich na fakturze widniał jako "przewód". W istocie specyfikacja obu nie różniła się niczym.

 

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 5
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   POINFORMOWANY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 2
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (8)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ XasoPL
  miesiąc temu 8
  xDDDruegerh
  ~ Ozzie
  ponad rok temu ocena: 100%  7
  Płacą wierszówki, więc trzeba o czymś pisać :) A to, czy to będzie kopiuj-wklej i czy będzie miało sens lub będzie ciekawe to już nieistotne....
  ~ Dobromir
  ponad rok temu 6
  Jakiś pomysł innego rozliczenia? Płacić za najciekawszy, najbardziej wartościowy, czy cieszący się największą poczytnością artykuł? To są niestety dwie zupełnie odrębne kwestie :)
  ~ Helix
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  Ceny niezgodne z kartkami pod produktem. Bezczelna obsługa. Polecam jak ktoś chce tracić nerwy :(
  ~ gerwazy
  ponad rok temu ocena: 100%  4
  Zapomniałem dodać - ile JM od Biedronki płaci wam za artykuły sponsorowane? Bo to jeden z artykułów sponsorowanych, prawda? Czy już sięgnęliście takiego dołka tematycznego, że sięgacie po wieści dziwnej treści?
  ~ gerwazy
  ponad rok temu ocena: 75%  3
  Klękajcie narody, bo oto otworzyli po remoncie sklep sygnowany owadem w czerwono-czarnych kolorach.
  ~ Mieszkanka
  ponad rok temu ocena: 57%  2
  Elblag.net naprawdę nie macie o czym pisać tylko o otworzeniu sklepu po remoncie?
  ~ Autor
  ponad rok temu ocena: 67%  1
  Dodajemy nawet 30-40 artykułów / informacji dziennie. Proszę przeglądać nasze serwisy tematyczne. Staramy się, aby informacje były możliwie jak najszersze, dotyczyły różnych dziedzin. Ta informacja, rzeczywiście z pozoru błaha, mało istotna, cieszy się dużą popularnością. Reasumując: było warto :)
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.