Oszuści podszyli się pod Lotto na Facebooku
› zagrożenia i utrudnienia |
ponad rok temu
26.04.2017 Grażyna Wosińska komentarzy 1 ocen 1 / 100% |
A A A |


Na Facebooku pojawiła się strona Lotto Polska. Radość z wygranej. Kusi konkursem, w którym pięć osób wygra pięć tysięcy miesięcznej pensji wypłacanej przez 30 lat. Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto zaprotestował. To nie jego strona, prawdziwa nosi nazwę Lotto – Radość wygrywania. Także przestrzega: "Państwa dane osobowe mogą być wykorzystane w sposób niezgodny z prawem".
Nie po raz pierwszy i ostatni cwaniacy podszywają się pod innych, by co nieco zarobić. Na Facebooku pojawił się profil Lotto Polska - Radość z wygranej z fantastycznym konkursem.
Z okazji urodzin firmy zorganizowaliśmy konkurs! 5 osób zdobędzie miesięczna pensję po 5.000zł na 30lat!
Co zrobić, aby okazać się jednym ze szczęśliwców?
- Polubić naszą stronę Lotto Polska - radość z wygranej - Udostępnić ten post !
- Dodać komentarz o treści "LOTTO"
Rozwiązanie konkursu już niebawem ! Oznacz swoich znajomych i rodzinę w poście(zwiększasz tym swoje szanse na wygraną :). Uwaga! 3 oznaczonych znajomych to dodatkowy los!
Totalizator Sportowy szybko zareagował.
Drodzy Państwo,
z uwagi na to, że w ostatnim czasie na portalu Facebook powstał profil o nazwie Lotto Polska - Radość z wygranej, a także co jakiś czas pojawiają się profile z podobnie ułożonymi nazwami, uprzejmie oświadczamy, że
Totalizator Sportowy Sp. z o.o., właściciel marki LOTTO, nie ma z nimi nic wspólnego. Profile te nielegalnie korzystają z logotypu LOTTO, najprawdopodobniej w celu uzyskania korzyści organizując fikcyjne konkursy.
Przestrzegamy Państwa przed braniem udziału w tego typu konkursach - Państwa dane osobowe mogą być wykorzystane w sposób niezgodny z prawem. Jako Totalizator Sportowy nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje, które mogą Państwa spotkać z tego tytułu.
Dziękujemy za Państwa czujność, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby te profile zostały jak najszybciej usunięte. Niniejszy https://www.facebook.com/markaLOTTO jest jedynym, oficjalnym profilem marki LOTTO.
Strona oszustów już została usunięta.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1
Komentarze
(1)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

ponad rok temu | ocena: 50% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |