› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Open Air Day 2018. W tym roku dużo wcześniej

› region 9 miesięcy temu    5.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Open Air Day 2018. W tym roku dużo wcześniej fot. Bartłomiej Ryś (archiwum Elblag.net)

W tym roku, po raz kolejny odbędzie się Open Air Day – dzień otwarty lotniska wojskowego w Krasnołęce pod Malborkiem. Organizatorem jest 22 Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku. Tym razem radykalnie zmieniono termin tego cieszącego się bardzo dużą popularnością wydarzenia. 

Przypomnijmy, że w ramach imprezy organizatorzy co roku przygotowują mnóstwo atrakcji. Open Air Day to mnóstwo oferuje ich bardzo dużo, m.in.: pokazy lotnicze – zarówno pilotów wojskowych, jak i cywilnych, loty widokowe, prezentację samolotów Sił Powietrznych na lądzie, sprzętu Wojsk Lądowych i innych formacji mundurowych, pokazy grup rekonstrukcji historycznej, skoczków spadochronowych, czy też różnego rodzaju występy artystyczne. 

W ubiegłym tym roku impreza odbyła się 16 września, a w 2016 roku – 20 sierpnia. W tym roku Open Air Day odbędzie się bardzo wcześnie, bo już 9 czerwca (wydarzenie odbędzie się w godzinach 9.00 – 17.00).  Dlaczego taki termin? W sierpniu odbędą się w Radomiu główne obchody stulecia lotnictwa polskiego w ramach których zostana zorganizowane bardzo duże pokazy lotnicze (Air Show). Organizatorom open Air Day w Krasnołece byłoby zatem niezmiernie trudno zorganizować tak duże wydarzenie w tym samym, bądź podobnym czasie. z tych też względów zdecydowali się przesunąć wydarzenie na czerwiec.

Zobaczcie jak było 2 lata temu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.