fot. Bartłomiej RyśZarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje, że od 15 września 2025 r. zostaje przywrócone kursowanie linii tramwajowych nr 4 i 5.
Z uwagi na trwające wciąż prace drogowo–torowe, z obsługi wyłączone pozostają oba przystanki Dąbka / rynek.
Dla linii nr 4 wprowadzono nowy rozkład jazdy, uwzględniający postulaty mieszkańców zgłaszane podczas konsultacji społecznych. Najważniejsze zmiany to:
zwiększona częstotliwość kursów,
większa liczba przejazdów „czwórki”.
We wszystkich pozostałych liniach wprowadzono korekty rozkładów wynikające m.in. z uwag i sugestii pasażerów.
Od 12 września (piątek) będą one dostępne:
na stronie internetowej ZKM: www.zkm.elblag.com.pl (w zakładce komunikaty),
w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Czerwonego Krzyża 2,
w siedzibie ZKM przy ul. Browarnej 90,
telefonicznie pod numerami: 55 235 55 00 i 55 230 79 00,
a także na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej.
Z dniem przywrócenia linii 4 i 5 zostaje zlikwidowana autobusowa komunikacja zastępcza T4.
Nadal obowiązują objazdy na liniach autobusowych nr 19, 21 i 100.
Nowe rozkłady jazdy dosrtępne są na stronie www.zkm.elblag.com.pl
|
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |